KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
‘Holgeldin Bebek’ ziyaretlerine devam
‘Holgeldin Bebek’ ziyaretlerine devam
Güncel
17 Aralık 2012 Pazartesi 13:43
  • 970
  • 0

‘Holgeldin Bebek’ ziyaretlerine devam

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, ‘Hoşgeldin Bebek Projesi’ kapsamında çiçeği burnunda anneler ve bebeklerini evlerinde ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunuyor

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'in talimatıyla halkla ilişkiler müdürlüğünün koordinesinde gerçekleştirilen ‘Hoşgeldin Bebek` projesi, tüm hızıyla devam ediyor. Yapılan uygulama sayesinde yeni doğan bebeklerin envanteri yapılarak hem kayıt altına alınıyor hem de başkan Ellibeş ve görevli personeller tarafından yürütülen çalışma neticesinde yeni bebekler ve anneleri evlerinde ziyaret edilerek ailelerine bebek bakım seti armağan ediliyor.

 
TEŞEKKÜR ETTİLER
Belediye başkanı Mehmet Ellibeş, basın yayın ve halkla ilişkiler müdürlüğünde görevli ekiplerle birlikte Şirinköy Mahallesi`ndeki kalıcı konutlarda oturan Büşra-Fatih Lurçi çiftini ziyaret ederek minik yavruları Sinan Taha için bakım seti armağan etti. Başkan Ellibeş`i karşılarında gören Lurçi çifti, ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek içinde; ıslak mendil, bebek bezi, maması, ayakkabısı, pudrası, losyonu, şampuanı, önlüğü, fotoğraf albümü ve ailelerin çocuklarının bakımına ışık tutacak bilgi kaynağı oluşturan kitapçık bulunan hediye seti için de teşekkür etti.
 
BİR AYLIK BAKIM
Başkan Ellibeş, Gölcük Belediyesi olarak ilçe genelini kapsayan bu projenin daha sağlıklı yürütülmesini sağlayan ve halkla ilişkiler müdürlüğüyle koordineli olarak çalışan muhtarlara teşekkür etti. ‘Hoşgeldin Bebek` projesinin başarıyla ilçe geneline yayılarak devam ettiğini belirten Ellibeş, bu projesiyle yeni doğan bebeklerin bir aylık muayene bakım hizmetlerinin de ücretsiz olarak Aile tıp Merkezi tarafından karşılanmaya devam edeceği söyledi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ