KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
‘Memur-in Faslı’ büyük alkış aldı
‘Memur-in Faslı’ büyük alkış aldı
Güncel
31 Aralık 2012 Pazartesi 10:40
  • 1210
  • 0

‘Memur-in Faslı’ büyük alkış aldı

Kocaeli Vergi Dairesi Tiyatro Grubu tarafından sahnelenen ‘Memur-in Faslı” adlı iki perdelik komedi oyunu büyük alkış aldı

Kocaeli Vergi Dairesi Başkanlığı Tiyatro Grubu tarafından hazırlanan, Müjdat Gezen ve Turgut Özakman`ın yazdığı ‘Memur-in Faslı` adlı gösteri, vergi dairesi başkanı Yafes Pehlivan`ın desteğiyle önceki akşam Sabancı Kültür Merkezi`nde sahnelendi. Vergi dairesi memurlarından Suna Çömlekçi ve Şemsi Çelik`in yönettiği oyunda, tüm oyuncuların da memur olması oldukça keyifli görüntülere sahne oldu. 

 
USTA TİYATROCU GİBİ
Vergi dairesi grup müdürü Kadir Koşucu`nun da katıldığı, Sabancı Kültür Merkezi`ndeki programa yoğun ilgi vardı. Yaklaşık iki saat süren tiyatro oyununda oyuncuların başarılı performansları usta tiyatrocuları aratmadı. Toplumsal hicivlerin yer aldığı iki perdelik komedi gösterisinin sonunda tüm oyuncular meslektaşları tarafından ayakta alkışlandı.
 
ÇİÇEK TAKDİM ETTİ
Gösterinin sonunda vergi dairesi grup müdürü Kadir Koşucu, Şemsi Çelik`e oyuncular adına teşekkür ederek bir de çiçek takdim etti. Çelik ise konuşmasında, bu çalışmaya destek veren vergi dairesi başkanı Yafes Pehlivan başta olmak üzere tüm seyircilere teşekkür etti. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ