KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
‘Minik Kalpler’in sinemaya keyfi
‘Minik Kalpler’in sinemaya keyfi
Güncel
25 Aralık 2012 Salı 11:46
  • 1258
  • 0

‘Minik Kalpler’in sinemaya keyfi

Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu Minik Kalpler Anasınıfı’nın öğrencileri, öğretmenleriyle birlikte izledikleri ‘Sammy’nin Maceraları 2’ animasyon filminde keyifli dakikalar geçirdi

2012-2013 eğitim sezonunun açılmasıyla birlikte ilçemizdeki okulların anasınıfları çeşitli etkinliklere başladı. Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu`nun ‘Minik Kalpler` ismindeki anasınıfı öğrencileri de öğretmenleri Derya Çakmak ve sınıf anneleri nezaretinde Yahya Kaptan`da bulunan Arasta Park Sineması`na gitti. ‘Sammy`nin Maceraları 2` adındaki animasyon filmini izleyen Minik Kalpler sınıfı, keyifli bir gün geçirmenin mutluluğu içersindeydi.

 
UYUM SAĞLIYORLAR
Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu Minik Kalpler Anasınıfı öğretmeni Derya Çakmak düzenledikleri bu sinema etkinliğinde çocukların çok eğlendiğini belirtti. Her ay belirli periyotlarda gerçekleştirdikleri sosyal faaliyetlerle çocukların hem birbirlerine hem de sosyal yaşama daha fazla uyum sağladıklarını aktaran Çakmak, miniklerin gelişimi ve kendisine olan güvenini sağlamlaştırması açısından bu tür etkinliklerin çocuk psikolojisinde çok önemli bir yeri olduğunu kaydetti.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ