KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
‘Süper Star’ KOÜ’yü salladı
‘Süper Star’ KOÜ’yü salladı
Güncel
15 Aralık 2011 Perşembe 11:48
  • 5579
  • 3

‘Süper Star’ KOÜ’yü salladı

Yıllara meydan okuyan ‘Süper Star’ Ajda Pekkan, Türkiye turnesi kapsamında Kocaeli Üniversitesi’ndeki genç hayranlarıyla buluştu. Pekkan, muhteşem bir konser verdi

Şarkılarıyla pop müzikseverlerin büyük beğenisini kazanan ve ‘Süper Star` ünvanıyla gönüllerde taht kuran Ajda Pekkan, Kocaeli Üniversitesi (KOÜ)`de unutulmaz bir konser verdi. Yaşına rağmen güzelliğiyle ve performansıyla göz dolduran Pekkan, konserine son albümünde yer alan ‘Yakar geçerim` adlı parçasıyla başladı, ardından ise eski ve yeni şarkılarını üniversiteli hayranları için seslendirdi.
 

GÖRSEL ŞÖLEN
Birbirinden hareketli parçalarıyla üniversiteli öğrencileri coşturan Ajda Pekkan`a sahnede, dansçıları da eşlik etti. Tam bir görsel şölene dönüşen ve yaklaşık iki saat süren konserde keyifli anlar yaşandı. KOÜ Umuttepe Yerleşkesi BESYO Gazanfer Bilge Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleşen konserde tek bir boş yer dahi kalmadı. Ajda Pekkan ve dansçıları, performanslarıyla büyüledi.
 

İLGİ BÜYÜKTÜ
‘Farkın Bu` isimli yeni albümündeki hit şarkıların yanı sıra geçmişten günümüze dillerden düşmeyen parçalarını da seslendiren Ajda Pekkan`a ilgi büyüktü. ‘Muhabbet Fest ile Ajda Konserleri` adı altında düzenlenen konserde ünlü şarkıcının binlerce hayranı konser alanını doldurdu. KOÜ Rektörlüğü tarafından organize edilen ücretsiz konseri sadece, KOÜ idari ve akademik personel ile öğrencileri izleyebildi.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ