KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Adliye çalışanlarına vefa
 Adliye çalışanlarına vefa
Güncel
28 Kasım 2012 Çarşamba 12:53
  • 995
  • 0

Adliye çalışanlarına vefa

Kocaeli Adliyesi’nde çeşitli birimlerde görev yapan üç zabıt katibinin askere gitmeleri nedeniyle önceki akşam askerlere Büro Memur-Sen tarafından veda eğlencesi düzenlendi
Kocaeli Adliyesi`nde örgütlü olan Büro Memur-Sen önceki akşam MÜSİAD Sosyal Tesisleri`nde, adliyede görevli iken askerlik nedeniyle görevlerinden ayrılacak olan üç zabıt katibine veda eğlencesi düzenlendi. Büro Memur-Sen Şube Başkanı Metin Yılancı ve yönetim kurulu tarafından düzenlenen eğlenceye, askere gidecek olan zabıt katipleri Eren Coşkun, Erdinç Sabancı ve Serdar Çelik onur konuğu olarak katıldı. 
 
BİRLİKTE OLDULAR 
Ticaret mahkemesinde görevli Eren Coşkun, infaz kaleminde görevli Erdinç Sabancı ve 3. Ağır Ceza Mahkemesi`nde görevli Serdar Çelik için düzenlenen yemeğe adliye personelinin büyük çoğunluğu da katıldı. Hep birlikte yemeklerini yiyen adliye çalışanları sohbet etme imkanı da buldular. Askere gidecek olan Serdar Çelik`in aynı zamanda doğum günü olması nedeniyle sürpriz pasta da salona getirildi. 
 
HEDİYELERİ VERİLDİ 
Büyük bir mutluluk duyan Çelik, kendisi pastasını kesti. Büro-Memur–Sen Başkanı Metin Yılancı bu gibi etkinliklerinin devam edeceğinin altını çizerek, kendilerinin bir aile olduğunu söyledi. Yılancı ve ekibi tarafından askere gidecek olan üç personele aynı zamanda çeşitli hediyeler de sunuldu. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar adliye çalışanları müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ