KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
AKP’liler bu düğünde buluştu
 AKP’liler bu düğünde buluştu
Güncel
30 Kasım 2012 Cuma 11:58
  • 807
  • 2

AKP’liler bu düğünde buluştu

AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Arıcan evliler kervanına katıldı. AKP’li gencin düğününe partililer adeta akın etti
AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Arıcan, hayatını Hatice Hanım ile birleştirdi. Genç çiftin düğün merasimi Alikahya Sabancı Kültür Merkezi ve Düğün Salonu'nda oldukça kalabalık bir katılımla gerçekleşti. Arıcan çiftinin nikahını İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan kıydı. Törene nikah şahidi olarak katılan İzmit gençlik kolları başkanı Muharrem Tutuş, “Böyle güzelliklere şahit olmak bizleri de mutlu ediyor ve heyecanlandırıyor” diyerek genç çifte mutluluklar diledi.
 
YALNIZ BIRAKMADILAR
AKP`li genç yöneticiyi böylesi bir günde; milletvekili Zeki Aygün, il başkan yardımcısı Ercan Azak, İzmit ilçe başkanı Ali Korkmaz, İzmit Belediye Meclisi üyeleri ve birçok partili de yalnız bırakmadı. Genç çifte takılarını takan partililer, anı ölümsüzleştirmeyi ihmal etmedi. Gecenin ilk dansını yapan Arıcan çifti daha sonra konuklarıyla birebir ilgilendi ve doyasıya eğlendi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ