KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Arkadaşları için kapak topladılar
 Arkadaşları için kapak topladılar
Güncel
30 Kasım 2012 Cuma 14:55
  • 693
  • 0

Arkadaşları için kapak topladılar

17 Ağustos İlkokulu 1. sınıf öğrencisi Furkan Gölge, arkadaşlarının topladığı kapaklar sayesinde tekerlekli sandalyesine kavuştu
Kartepe Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü öncülüğünde ‘Kapakları toplayalım, adım adım engelleri aşalım` sloganıyla yürütülen sosyal sorumluluk projesiyle engelli vatandaşlara yardım eli uzatılmaya devam ediyor. Bu kampanya sayesinde 17 Ağustos İlkokulu 1. sınıf öğrencisi Furkan Gölge de tekerlekli sandalyesine kavuştu. İlk ve ortaokul öğrencilerinin desteğiyle toplanan 250 kilogram kapakla alınan tekerlekli sandalye belediye yetkililerinin katılımıyla minik Furkan`a teslim edildi.
 
SİZLER DE DESTEK OLUN
Tekerlekli sandalyesine kavuşan Furkan Gölge`nin gözlerindeki mutluluğa ortak olan Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Efkan Atmaca, “Bu tür kampanyaların toplumumuza örnek teşkil etmesini istiyoruz. Sayın başkanımız Şükrü Karabalık`ın öncülüğünde yürütülen bu kampanyada görev alan arkadaşlarımızla birlikte engellilerimizin engellerini kaldırmaya çalışmaktayız. Herkesin bir engelli adayı olduğunu unutmasın. Engelli vatandaşlarımıza yardım eli uzatmak için gelin sizde kapak toplayarak bu mutluluğa ortak olun” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ