KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Atatürk AL Öğrenci Meclisi iş başında
 Atatürk AL Öğrenci Meclisi iş başında
Güncel
15 Aralık 2012 Cumartesi 13:16
  • 956
  • 0

Atatürk AL Öğrenci Meclisi iş başında

Körfez Atatürk AL Öğrenci Meclisi, büyük bir sağduyu örneği göstererek maddi durumu iyi olmayan ilk ve ortaokul öğrencilerine çok sayıda kırtasiye ve giysi yardımında bulundu
Körfez Atatürk Anadolu Lisesi (AL)`nin öğrenci meclisi, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın güzel bir örneğini gösterdi. Başlattıkları kampanyayla çok sayıda kitap, kırtasiye ve giysi toplayan öğrenciler, Hereke Nuh Çimento Vatan İlkokulu`ndaki ihtiyaç sahibi arkadaşlarını çok mutlu etti. Geçtiğimiz günlerde İl Öğrenci Meclis Başkanlığı`na seçilme mutluluğu yaşayan ve Körfez Atatürk AL`da bu onurlu görevi başarıyla sürdüren Pınar Yıldırım, okul idarecileri ve arkadaşlarının da desteğiyle sosyal yardımlaşma ve dayanışma adına örnek bir proje hazırladı.
 
ÖZENLE PAKETLEDİLER
Velilerin de içtenlikle desteklediği kampanyada öğrenciler, kısa sürede çok sayıda kitap, kırtasiye ve özellikle kışlık giysi topladı. Müdür yardımcısı Mahmut Tüfekçi, coğrafya öğretmeni Murat Erkut, meclis başkanı Pınar Yıldırım ve sınıf temsilcilerinden oluşan ekip, özenle tasnif edilip paketlenen yardım malzemelerini ihtiyaç sahibi arkadaşlarına vermek için önceki gün Hereke Nuh Çimento Vatan İlk ve Ortaokul`unu ziyaret etti.
 
GÜZEL BİR ÖRNEK
Hereke Nuh Çimento Vatan İlk ve Ortaokul`unda sıcak bir ilgiyle karşılanan Atatürk Anadolu Lisesi`nin öğretmen ve öğrencileri, gün boyu devam eden ziyaret sürecinde derslere girip hazırlanan sunumları beğeni ve takdirle izledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren okul müdürü İbrahim Yazıcı, sosyal yardımlaşmanın bu güzel örneğini gerçekleştiren konuklarına öğrencileri adına teşekkür etti. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ