KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Atay: Meslek liselerine ihtiyaç var!
 Atay: Meslek liselerine ihtiyaç var!
Güncel
07 Aralık 2012 Cuma 15:59
  • 891
  • 0

Atay: Meslek liselerine ihtiyaç var!

Danışman Görüm’ü ziyaret eden İZSANDER Başkanı Atay, “Meslek lisesi mezunlarına çalışma hayatının ve sosyal hayatın ihtiyacı var” dedi
Halil Atay başkanlığındaki İzmit Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Derneği (İZSANDER), yönetim kurulu başkan yardımcısı Levent Bahadır ve yönetim kurulu üyesi Selma Us, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Gültekin Görüm'ü sivil toplum merkezindeki makamında ziyaret etti. Sivil toplum kuruluşlarının önemi ve gereğinden bahsedilen ziyarette başkan Atay, “Meslek lisesi mezunlarına çalışma hayatının ve sosyal hayatın ihtiyacı var” dedi.
 
ÖNEMİNE DEĞİNDİ
Dernekleriyle bağlantılı olarak, meslek liselerinin ülkemizin vazgeçilmez ve en önemli eğitim kurumlarından biri olduğuna vurgu yapan İzsander Başkanı Atay, "Meslek lisesi mezunlarına çalışma hayatının ve sosyal hayatın ihtiyacı vardır” şeklinde konuştu. İzsander çatısı altında meslek liselerinin önemini anlatmaya çalıştıklarını dile getiren Atay, dernek olarak güzel çalışmalarda bulunmak istediklerini söyledi.
 
TEŞEKKÜR BELGESİ 
Sivil toplum merkezinin kendilerine verdiği hizmetten memnuniyet duyduklarını belirten Atay, Kocaeli Kent Konseyi ve Sivil Toplum Merkezi çatısı altında sivil toplum kuruluşları (STK) ile yakından ilgilenen Görüm`e bir teşekkür belgesi taktim etti. Gültekin Görüm de STK`ların toplumun sorunlarını dile getirme ve çözüm önerisi sunma noktasında ne denli elzem olduğuna vurgu yaparak, İZSANDER'i çalışmalarından ötürü tebrik etti.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ