KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Aycan ile Aydın’dan bir ömürlük imza
 Aycan ile Aydın’dan bir ömürlük imza
Güncel
30 Kasım 2012 Cuma 11:57
  • 1353
  • 1

Aycan ile Aydın’dan bir ömürlük imza

Aycan Yıldız ile Aydın Önlen, mutlu birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. Genç çiftin bu mutluluğuna yakınları da ortak oldu
İzmitli Yıldız ve Önlen aileleri dünür oldu. Sakine Yıldız ve Rahim Yıldız çiftinin Kandıra 2 Nolu F Tipi Cezaevi`nde katip olarak çalışan güzel kızları Aycan Yıldız, İmrane Önlen ve merhum Arif Önlen`in Gölcük Tershane Komutanlığı`nda çalışan oğulları Aydın Önlen ile hayatını birleştirdi. Yeşilova`da oturan Yıldız ailelesi ile Tavşantepe`de ikamet eden Önlen ailelerinin dünür olduğu düğün Antikkapı Restaurant`ta gerçekleşti.
 
BALAYI AĞVA`DA
İzmit Belediyesi Nikah Memuru Vedat Öztürk`ün kıydığı nikahta gelin hanımın şahitliklerini Onur Karaman ve Hüdayim Yıldız üstlenirken, damat beyin şahitliğini de İbrahim Efe yaptı. Bir ömür mutluluğa imza atan genç çiftin heyecanı gözlerinden okunuyordu. Düğün merasimine; genç çiftin akrabaları, yakın dostları ve Tavşantepespor Kulübü`nde yönetici olan damat beyin klüp arakadaşları katıldı. Önlen çifti düğün sonrası balayı için İstanbul Ağva`ya gitti.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ