KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Bankacılar ve sanayiciler Pehlivan’ı ziyaret etti
 Bankacılar ve sanayiciler Pehlivan’ı ziyaret etti
Güncel
16 Kasım 2012 Cuma 13:27
  • 940
  • 0

Bankacılar ve sanayiciler Pehlivan’ı ziyaret etti

Körfez Belediyesi yeni binasının hizmete girmesi sonrası, Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor
Tüpraş, Opet, Ziraat Bankası ve Vakıf Bank yetkilileri Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan`ı ziyaret etti. Yeni hizmet binası nedeniyle ‘hayırlı olsun` ziyaretinde bulunan konuklarını ayrı ayrı makamında ağırlayan başkan Pehlivan ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 
 
TÜPRAŞ YETKİLİLERİ
Tüpraş Proje ve Yatırımlar Müdürü Murat Kalkanlı, proje baş mühendisi Fuat Hisarcıklı ve İzmit Rafine Müdürlüğü İnşaat Başmühendisi Gökhan Topçu, Yunus Pehlivan`ı yeni makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Yeni belediye hizmet binasının hayırlı olmasını dileyen konuklar belediye binasını çok beğendiklerini belirttiler.
 
ZİYARETÇİ AKINI
Diğer yandan Opet Tesis Müdürü Orhan Çatak ve Körfez Vakıflar Bankası Müdürü Cenap Şen de Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan`a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Pehlivan daha sonra Körfez Ziraat Bankası Şube Müdürlüğü`ne atanan Aydın Aygan ve müdür yardımcısı Arzu Ergün`ü makamında ağırladı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ