KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Bayram pazarı üç gün olacak
 Bayram pazarı üç gün olacak
Güncel
20 Ekim 2012 Cumartesi 14:56
  • 1798
  • 0

Bayram pazarı üç gün olacak

Pazarcılar Odası Başkanı Erol Kumsar, dün yaptığı açıklamada bayram öncesinde Perşembe Pazarı alanının üç gün boyunca açık olacağını açıkladı
Pazarcılar Odası Başkanı Erol Kumsar, dün Cumartesi Pazarında basın toplantısı düzenleyerek bayram pazarının bu yıl üç gün açık kalacağını müjdeledi. Kumsar “22-23-24 Ekim tarihleri arasında bayram pazarımız açık olacak. Sabah 08.00-22.00 arasında açık kalacağı için de geceleri tezgahlar toplanmayacak. Bayram pazarımız Perşembe Pazarı alanında hem sebze hem de giyim eşyalarımız bulunacak. Bunun yanı sıra hem kışlık hem de yazlık kıyafetler satılacak” dedi. 
 
700 ESNAF TEZGAH AÇACAK
Yaklaşık 700 esnafın tezgah açacağını söyleyen Kumsar “Bayram pazarımızda yaklaşık olarak 700 esnafımız tezgah açacak. Pazar için yaklaşık 20 güvenlik görevlisi de görevlendirilecek. Bunun için gerekli izinler alındı. Geçtiğimiz bayramda Cumartesi Pazarında esnafımızın mağdur olmaması için pazarın açılmasını istemedik ama bazı arkadaşlar orada tezgah açtılar. O günkü sıkıntı da gerekli izinlerin alınmasıyla son buldu. Bir daha böyle hadiseler yaşanmaz” diye konuştu. 
 
PAZARDA TAPU İSTİYORUZ
Kapalı pazarla ilgili Kumsar “Vatandaşımız bayram öncesinde hem rahat hem de ucuz alışveriş yapacaklar. Bunun yanında geçtiğimiz hafta Büyükşehir Belediye Başkanımız ile görüştük. Kendisinden yapılacak lan kapalı Pazarda kendimizin de oradan tapu almak istediğimiziz söyledik. Kendisi bize çok yardımcı oldu. Biz artık bu sokak aralarından çıkıp kapalı pazarda vatandaşlara her gün hizmet etmek istiyoruz. Kendisi de buna çok olumlu baktı” şeklinde konuştu. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ