KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Bir Zamanlar Osmanlı’ya bomba transfer; Özcan Deniz
 Bir Zamanlar Osmanlı’ya bomba transfer; Özcan Deniz
Güncel
13 Ekim 2012 Cumartesi 13:34
  • 1980
  • 0

Bir Zamanlar Osmanlı’ya bomba transfer; Özcan Deniz

Sekapark Film Platoları’nda çekilen ilk dizi olan ‘Bir Zamanlar Osmanlı-Kıyam’ yeni sezona Özcan Deniz takviyesiyle giriyor
Sekapark Film Platoları`nda çekilen ve TRT1'de yayınlanan 'Bir Zamanlar Osmanlı-Kıyam' dizisi, aralarında ünlü sanatçı Özcan Deniz'in de bulunduğu yeni ve güçlü kadrosuyla yeni sezona ‘merhaba` demeye hazırlanıyor. Özcan Deniz dizide, 'Serhat' isimli bir kahramanı, bir ‘kurtarıcı`yı canlandıracak. Deniz'in oynayacağı karakter, padişah tarafından Hafiye Ocağı'nın başına getirilecek.
 
SULTAN DA GELDİ
Bir Zamanlar Osmanlı-Kıyam yeni sezonda izleyicisiyle buluşmadan önce Ramada Otel`de gerçekleştirilen galada Kocaeli protokolünün karşısına çıktı. Galaya ünlü sanatçı Özcan Deniz`in yanı sıra dizinin ilk bölümünden beri kadroda yer alan Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray, Hazım Körmükçü ve Cem Uçan da katıldı. Dizi oyuncularının bir kısmının da hazır bulunduğu gala renkli görüntelere sahne oldu. Ünlü oyuncular ile davetliler samimi bir ortamda sohbet etme imkanı buldu.
 
KATILIM YOĞUN OLDU
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi`nin katkılarıyla gerçekleşen galaya Kocaeli Valisi Ercan Topaca ve eşi Sevim Topaca, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, genel sekreter Ersin Yazıcı, genel sekreter yardımcısı Ercan Yazıcı, İl Emniyet Müdürü Hulusi Çelik ve eşi, başkan danışmanları Ömer Polat ve Nermin Tol, CHP İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım ve eşi Fatma Yıldırım, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, gazetemiz imtiyaz sahibi Güngör Arslan ve genel yayın koordinatörümüz Serpil Çolak da katıldı.
 
BAŞKANA TEŞEKKÜR ETTİ
Herşey Film'in yönetim kurulu başkanı ve ‘Bir Zamanlar Osmanlı-Kıyam` dizisinin yapımcısı Burhan Özkan ilk gösterim öncesinde yaptığı konuşmada Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu`na teşekkür etti. Özkan, “Bu sektörün derin bir mahcubiyetini yaşıyoruz. Dünya ölçeğine baktığımızda bizim çok daha iyi yerlerde olmamız gerektiğini biliyoruz. Büyükşehir Belediyesi bize kendimizi geliştirmemiz için her türlü imkanı sundu, bizim de mahcubiyetimiz biraz daha azaldı” dedi.
 
DESTEĞE DEVAM
Özkan, daha sonra ‘Rahman başkan` olarak seslendiği Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu`nu kürsüye davet etti. Karaosmanoğlu da yaptığı konuşmada “Bu ekip bu kentte bunu yapmak istedi, bize geldi ve biz de samimiyetle kucakladık. Tabi ki zorluklar olacaktır ama onları da aşacağız. Güzel eserler ortaya çıkarıp dünyaya hitap etmek çok güzel. Var olan heyecanı görüyoruz” diyerek her türlü destek vermeye devam edeceğini kaydetti.
 
KÜLTÜRÜMÜZ YAYILIYOR
Son olarak konuşan vali Ercan Topaca da Türkiye`nin gelişimine paralel olarak Türk sinemasının da geliştiğini söyledi “Artık filmlerimiz yurt dışında Asya ve Afrika`da gösterime giriyor. Ve bizim kültürümüz oralara giriyor. Türkiye`nin bu günlere gelmesinde bunun çok büyük etkisi var” dedi. Konuşmaların ardından dizi gösterime girdi. Gösterime 10 dakika ara verildiğin de ise sanatçılar ile davetliler bol bol hatıra fotoğrafları çektirdi. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ