KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Çavuşoğlu Türk Petrol artık Derince’de
 Çavuşoğlu Türk Petrol artık Derince’de
Güncel
28 Ekim 2012 Pazar 09:53
  • 3074
  • 4

Çavuşoğlu Türk Petrol artık Derince’de

Tekstil, kuyum, sigorta ve lojistik alanında ilimizin dinamosu haline gelen Çavuşoğlu Group, şimdi de Derince'de hizmete açtığı Türk Petrol ile akaryakıt sektörüne hızlı bir giriş yaptı
Derince Ertuğrul Gazi Bulvarı üzerinde geçtiğimiz hafta açılan Çavuşoğlu Group'a ait Türk Petrol akaryakıt istasyonu, bölge halkına hizmet vermeye başladı. Halen tekstil, kuyum, lojistik ve sigortacılık alanlarında faaliyet gösteren Çavuşoğlu kardeşlerin sahibi olduğu Çavuşoğlu Group, hizmete açtıkları akaryakıt istasyonuyla sektöre hızlı bir giriş yapmış oldu. 
 
SESSİZ SEDASIZ AÇILDI
Derince Yenikent, Öğretmenler ile Çınarlı Mahallesi ve Yörükler mevkiinin tam ortasında, Çenesuyu Dolum Tesisleri'nin hemen yanında Rizeli Çavuşoğulları kardeşlere ait Türk Petrol akaryakıt istasyonu geçtiğimiz cumartesi günü sessiz sedasız bir şekilde hizmete girdi. İstasyon üç dönüm arazi üzerinde kurulu bulunuyor.
 
İSTİHDAM SAĞLADI
Şahin Çavuşoğlu, Nazmi Çavuşoğlu, Atakan Çavuşoğlu ve Yakup Çavuşoğlu kardeşlerin sahibi olduğu Çavuşoğlu Group'a ait Türk Petrol akaryakıt istasyonu tam bir ticari zeka ürünü olarak göze çarpıyor. Bölgede bulunan yerleşim merkezlerine en yakın akaryakıt istasyonu konumunda bulunan işletmede çalışan 20 personel, Derinceli gençlerden oluşuyor. Böylece istasyon bölgeye istihdam imkanı da sağlıyor. 
 
İKRAMLAR SÜRECEK
Yeni hizmete giren akaryakıt istasyonunda 6 benzin pompası ve  2 gaz dolum merkezi bulunuyor. Açılış sırasında ve sonrasında Türk Petrol çalışanlarının, gelen misafirlerine çeşitli ikramlarda bulunması göze çarptı. Akaryakıt istasyonunda yapılan bu ikramın sadece açılışa özel olmadığı, standart bir hizmet olarak her gün istasyondan yakıt alanlara ikram yapılacağı öğrenildi. 
 
BÜYÜK SÜRPRİZLER 
Çavuşoğlu Group Türk Petrol`de, diğer dolum tesislerinde daha yüksek olan motorin, 3,99 TL'ye satılacak. Akaryakıt satışının yanında büyük ve küçük araç yıkama da ücretsiz olarak müşterilere sunulacak. Yakında resmi açılışı gerçekleştirilecek olan Türk Petrol'ün müşterilerini, sürprizlerin beklediği öğrenildi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ