KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Çayırova’da mavi kapak kampanyası
 Çayırova’da mavi kapak kampanyası
Güncel
12 Aralık 2012 Çarşamba 10:40
  • 1572
  • 0

Çayırova’da mavi kapak kampanyası

Çayırova Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi bünyesinde sürdürülen mavi kapak toplama kampanyası devam ediyor
Ülke genelinde sürdürülen mavi kapak toplama kampanyası Çayırova Belediyesi`nin girişimleri ile engelli vatandaşlara umut olmaya devam ediyor. Çayırova Belediyesi bünyesinde hizmet veren engelli koordinasyon merkezince sürdürülen mavi kapak toplama kampanyasına yapılan bağışlar her geçen gün artıyor. 
Kampanya çerçevesinde Gebze Kızılay Şubesi topladığı kapakları Çayırova Belediyesi yetkililerine teslim etti. Gebze Kızılay Şube Başkanı Ertan Tuncel ve Gebze Kızılay Kadın Kolları Başkanı Oya Tuncel`in girişimi ve destekleri ile toplanan yaklaşık 400 kilogram mavi kapak Çayırova Belediyesi tarafından tahsis edilen araçlar ile Gebze Kızılay Şubesi`nden teslim alındı. 
 
TEŞEKKÜR ETTİ
Ülke çapında yapılan mavi kapak toplama kampanyasını titizlikle yürüten Çayırova Belediyesi`ne teşekkür eden Ertan Tuncel, “Çayırova Belediyesi`nin yapmış olduğu bu hizmetten ötürü başta Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş olmak üzere emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Yapmış olduğunuz bu hizmet ile birçok kişiye umut ışığı oluyorsunuz. Hepinizden Allah razı olsun” dedi. 
 
OKULDAN DESTEK
Mavi Kapak toplama kampanyasına bir destekte Adem Yavuz Ortaokulu öğrencilerinden geldi. Kampanyaya destek olmak isteyen öğrenciler okullarında ve mahallelerinde topladıkları mavi kapakları Çayırova Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezine teslim ettiler. Adem Yavuz Ortaokulu Gezi ve Tanıtım Kulübü tarafından toplanan kapakları öğretmenlerinin eşliğinde belediye yetkililerine teslim eden öğrenciler, kampanyaya olan desteği sürdüreceklerini ve her bir kapağın umut ışığı olacağına inandıklarını belirttiler.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ