KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Çeker: Halkın beklentisi yüksek
 Çeker: Halkın beklentisi yüksek
Güncel
07 Aralık 2012 Cuma 14:02
  • 1239
  • 0

Çeker: Halkın beklentisi yüksek

Kocaeli Devlet Hastanesi’nde göreve başlayan hastane işletmecisi Başhekim Uzm. Dr. Ertunga Öney’i ziyaret eden Ömer Çeker, halkın yeni yöneticilerden beklentisinin yüksek olduğunu söyledi
Türk Sağlık–Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker ve heyeti, Kocaeli Devlet Hastanesi`nde göreve başlayan hastane işletmecisi Başhekim Uzm. Dr. Ertunga Öney, sağlık bakım hizmetleri müdürü İsminaz Güler, idari ve mali hizmetler müdürü Mustafa Tekin ve müdür yardımcısı Tahsin Karabulut`u makamlarında ziyaret eti. Şube başkanı Çeker ve heyetinin ‘hayırlı olsun` ziyaretinden idareciler, memnun kaldı. 
 
BEKLENTİ YÜKSEK 
Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Ömer Çeker, “Sağlık Bakanlığı`nın yeniden yapılanmasına istinaden, kurumda sözleşme imzalamak suretiyle göreve başlayan yeni idarecilerden, halkın da beklentisi yüksek düzeydedir. Görevlerine yeni başlamış olan idarecilerimiz kanun, yönetmenlik ve genelgeler çerçevesinde, kurumu sevk ve idare ettikleri takdirde, yasalar ışığında yapacakları yenilikleri ben ve ekibimle birlikte destekleriz. Aksi takdirde ilgililere uyarılarımızı yapar, hukuki haklarımızı kullanmada tereddüt etmeyiz” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ