KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Çelik’e ‘Meslek Hizmet Ödülü’
 Çelik’e ‘Meslek Hizmet Ödülü’
Güncel
18 Ekim 2012 Perşembe 11:00
  • 1130
  • 0

Çelik’e ‘Meslek Hizmet Ödülü’

Birçok hastanenin yoğun bakım ünitesinin kurulmasında emeği geçen Uzman Dr. Naim Çelik, Gölcük Rotary Kulübü tarafından ‘Meslek Hizmet Ödülü’ne layık görüldü
Geçtiğimiz akşam olağan toplantısını gerçekleştiren Gölcük Rotary Kulübü, 2012-2013 dönemi ‘Meslek Hizmet Ödül Töreni`ni gerçekleştirdi. Törende sağlık alanında yapmış olduğu öncü çalışmaları nedeniyle Uzman Dr. Naim Çelik, ‘Meslek Hizmet Ödülü`ne layık görüldü. Dr. Naim Çelik`e ödülü 2420. Bölge 2013-2014 Dönem Guvernörü Haluk Ulusoy tarafından verildi. 
 
YÜKSEK AHLAK 
‘Meslek Hizmetleri Ödül Töreni`nde konuşan Gölcük Rotary Kulübü Başkanı Olcay İlter “Rotaryler'in amacı, hizmet etme idealini, bütün değerli girişimlerin temeli olarak teşvik etmek, geliştirmek ve özellikle tanışıklığın geliştirilmesinin bir hizmet fırsatı sayılması, iş ve meslekte yüksek ahlak standartlarının uygulanmasını, bütün yararlı iş ve mesleklerin değerinin kabul ve takdir edilmesidir.
 
EKİM HİZMET AYI
Her Rotaryenin, kendi işini ve mesleğini topluma hizmet için bir fırsat sayarak yüceltmesidir. Ekim ayı, meslek hizmetleri ayıdır. Bu ay içerisinde mesleğinde başarılı olmuş, yüksek ahlak standartlarını benimsemiş kişileri bu ödülle takdir etmek istiyoruz” dedi. ‘Meslek Hizmetleri Ödülü`ne halen Akademi Hastanesi Yoğun Bakım Koordinatörlüğü yapan Uzman Dr. Naim Çelik layık görüldü.
 
BAŞARILI ÇALIŞMALAR
Çelik Sağlık Bakanlığı`nın şu anda uygulamakta olduğu Yoğun Bakım Yönetmeliği`ni kurguladı, birçok hastanenin yoğum bakım ünitelerinin kuruculuğunu yaptı. Naim Çelik`e ödülünü 2420. Bölge 2013-2014 Dönem Guvernörü Haluk Ulusoy verdi. Uzman Dr. Naim Çelik`in eşi ve kızlarının da bulunduğu toplantıya ayrıca Körfez Rotary Kulübü Dönem Sekreteri Kubilay Kırman, Gölcük Rotary Kulübü üye ve eşleri de katıldı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ