KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Dar gelirliye konut müjdesi
 Dar gelirliye  konut müjdesi
Güncel
02 Ekim 2010 Cumartesi 12:11
  • 2965
  • 5

Dar gelirliye konut müjdesi

Kent Konut’un projelerini yerinde inceleyen Büyükşehir Genel Sekreteri Ersin Yazıcı, dar gelirlilere yönelik konut yapımının süreceğini söyledi
Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı, Kent Konut tarafında yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Kent Konut`un Kocaeli`de çok başarılı projelere imza attığını kaydeden genel sekreter Ersin Yazıcı, dar gelirlilere yönelik konut yapımının süreceğini vurguladı. Yazıcı, fen işleri daire başkanı Tahir Akman, emlak istimlâk daire başkanı Yalçın Özön, Kent Konut Genel Müdürü Metin Kalafat ve teknik genel müdür yardımcısı Ali Alp Arslan ile birlikte Kent Konut tarafından farklı bölgelerde inşaatları devam eden projeleri yerinde inceleyerek kapsamlı olarak bilgi aldı.
 
 
PROJELERİ İNCELEDİ
Genel Sekreter Yazıcı ve beraberindeki yetkililer İzmit merkezde yapılan Akçakent Konutları, Çayırköy Göleti yanında yapılan Gölkent konutları, Başiskele`de yapılan Yuvacık Bahçekent ve Yeniköy Kirazlıkent projelerine giderek konutları bizzat yerlerinde inceledi. Kent Konut Genel Müdürü Metin Kalafat, Teknik Genel Müdür yardımcısı Ali Alp Arslan ve şantiyelerde görevli personel tarafından, bloklarda yapılan çalışmaların hangi seviyede olduğu, site içinde kaç blok olduğundan neler yapılacağına kadar proje detaylarıyla ilgili ayrıntılı bilgi verildi.
 
 
DEVAM EDİLECEK
Çalışmalar incelenirken konutların yapıldığı alanlardaki ihtiyaçları da değerlendiren Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı gereken yol çalışmalarıyla ilgili fen işleri daire başkanı Tahir Akman`la istişarede bulundu. Bugüne kadar çok sayıda vatandaşın ev sahibi olmasına vesile olan Kent Konut`un alt gelir projelerinin de iyi standartlarda yapıldığını söyleyen genel sekreter Ersin Yazıcı, beklentiler doğrultusunda her kesime uyan farklı talepleri karşılayan evlerin yapımına devam edileceğini de sözlerine ekledi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ