KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Doğa öğrencileri, ağız sağlığı taraması yaptırdı
 Doğa öğrencileri, ağız sağlığı taraması yaptırdı
Güncel
30 Kasım 2012 Cuma 11:09
  • 1074
  • 0

Doğa öğrencileri, ağız sağlığı taraması yaptırdı

Kocaeli Doğa Koleji öğrencileri, Ağız ve Diş Sağlığı Haftası’nda anlamlı etkinlik düzenledi. Öğrenci meclisi, 8. ve 9. sınıf arkadaşlarını Özel Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne götürdü
Kocaeli Doğa Koleji Anadolu Lisesi Öğrenci Meclisi, Ağız ve Diş Sağlığı Haftası kapsamında anlamlı bir etkinlik düzenleyerek, hem arkadaşları için ağız sağlığı taraması olanağı sağladı, hem de yaptıkları sunumla farkındalık oluşturdu. Öğrenci meclisi, Ağız ve Diş Sağlığı Haftası`nda, 8. ve 9. sınıf arkadaşlarını Özel Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi`ne götürdü. Öğrenciler, diş hekimleri tarafından diş sağlığı taramasından geçirildi ve ağız ve diş sağlığını korumaya yönelik bilgiler edindi. 
 
BAKIM ÜRÜNLERİ DAĞITILDI
MBA for teenagers (t-MBA) programı kapsamında önemli kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapan öğrenci meclisi, bu konu ile ilgili ile Colgate firmasıyla da irtibata geçerek etkinliğe destek sağladılar. Sosyal sorumluluk projeleri başkanı Berçin Tekeş, 8. sınıfta bulunan bütün arkadaşlarına ‘Ağzına Sağlık!` sunumunu yaparak, ardından Colgate firmasının göndermiş olduğu diş bakım ürünlerini dağıttı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ