KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Esnaf, sokakta balık sofrası kurdu
 Esnaf, sokakta balık sofrası kurdu
Güncel
19 Ekim 2012 Cuma 15:29
  • 965
  • 2

Esnaf, sokakta balık sofrası kurdu

Derince Hafız Hasan Yılmaz Caddesi esnafı, sokak arasına balık sofrası kurarak farklı bir etkinliğe imza attı. Balık sofrasına kaymakam ve belediye başkanı da katıldı
Derince kent merkezindeki Hafız Hasan Yılmaz Caddesi ve bağlı sokaklarındaki esnaflar, Derince Belediyesi ile birlikte Talgır (Tünel) Sokak`ta bir balık sofrası kurarak dayanışma örneği sergiledi. Berber Burhan diye bilinen Derince`nin tanıdık simalarından Burhan Saka, iş adamı Şakir Zengin ve Orhan Yayla`nın ev sahipliği yaptığı davette, hizmetleri Derince Belediyesi Aşevi Birimi gerçekleştirdi.
 
PROTOKOLDEN İLGİ 
Derince Kaymakamı Mesut Yıldırım ve Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar başta olmak üzere balık sofrasında bazı meclis üyeleri, kaymakamlık ve belediye daire amirleri, Çenedağ Mahalle Muhtarı Osman Koçyiğit ile AKP Derince İlçe Başkanı Ahmet Ark da hazır bulundu. Sokaktan geçen vatandaşların da ayaküstü eşlik ettiği fırında palamut keyfinin ardından esnaf ve protokol çay eşliğinde sohbet etti.
 
ESNAFI DİNLEDİ
Başkan Alemdar, yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle bölgenin daha da hareketleneceğinden, burada başlatılan düzenleme çalışmalarının bayram yoğunluğundan sonra tamamlanacağını belirtti. Başkan Alemdar, başlatılan çalışmanın esnafların düşünceleri doğrultusunda şekilleneceğini, bu nedenle vatandaşın fikirlerine önem verdiklerini de sözlerine ekledi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ