KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Estetik binalara teşekkür belgesi
 Estetik binalara teşekkür belgesi
Güncel
23 Kasım 2012 Cuma 11:03
  • 1703
  • 0

Estetik binalara teşekkür belgesi

D-130 Karayolu'na cephesi bulunan ve ‘Güzel Evim-Güzel Kentim’ projesine katılan binalara, kente estetik güzellik kattığı için belediye tarafından teşekkür belgesi verildi
Başiskele Belediyesi`nin ‘Güzel Evim-Güzel Kentim` projesi tüm hızıyla devam ediyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kent Estetik Kurulu ilebirlikte yürütülen çalışma kapsamında; Başiskele sınırları içinde D-130 Karayolu'na cephesi bulunan ve projeye katılan binalara, kente estetik güzellik kattığı için Başiskele Belediyesi tarafından teşekkür belgesi verildi.
 
PLAKET VERİLDİ
Projeyi yürüten Başiskele Belediyesi Kentsel Dönüşüm ve Kent Estetik Birimi Sorumlusu mimar Burcu Tan ile Hatice Feyza Cinanoğlu önceki gün Bursa Caddesi üzerinde bulunan Köşem Fırın`ın sahibi Oğuzhan Kurnaz`ı ve D-130 Karayolu üzerinde bulunan yapı sahibi Can Yıldırım`ı ziyaret ederek, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz adına bir teşekkür plaketi takdim etti.
 
İNDİRİM YAPILIYOR 
Başiskele Belediyesi, cephe iyileştirme ve boyama kampanyası kapsamında ünlü boya firması Polisan`la bir anlaşma yaparak dış cephesini yenilemek isteyen vatandaşlara yüzde 50 indirimle boya alma imkanı sağlıyor. Proje, diğer yapı sahiplerine de anlatılarak bu sayının artması hedefleniyor. Başiskele Belediyesi Kentsel Dönüşüm ve Kent Estetik Birimi daha önce de projeye katılan kat maliklerine bu teşekkür belgelerini vermişti.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ