KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Gençler harekete geçti
 Gençler harekete geçti
Güncel
19 Aralık 2012 Çarşamba 10:32
  • 1680
  • 0

Gençler harekete geçti

Gençlerin sorunları üzerine eğilmek amacıyla harekete geçen gençlik derneği ile ekoloji ve sağlık derneği, ‘Dilovası Gençlik Hareketi’ adı altında bir platform oluşturdu
Dilovalı gençlerin toplumsal duyarlılığını artırmak, gençlerin sorunlarını dinlemek ve taleplerini yansıtmak amacıyla Dilovası Ekoloji ve Sağlık Derneği Başkanı Ercan Teker ve Dilovası Gençlik Derneği Başkan yardımcısı İsa Adıgüzel  öncülüğünde ‘Dilovası Gençlik Hareketi` adında bir platform oluşturuldu. İlk toplantısını 10 Aralık`ta yapan gençlik hareketi 2. toplantısını ise kalabalık bir grupla gençlik derneğinde gerçekleştirdi. 
 
SAHİP ÇIKMALIYIZ
Toplantının açılış konuşmasını yapan İsa Adıgüzel`in ardından söz alan Ercan Teker, Dilovalı gençler olarak yaşadıkları ilçeye sahip çıkmak zorunda olduklarını bu anlamda herkese büyük görevler düştüğünü ve özellikle bilinçli gençlerin sorunlardan kaçmak yerine sorunları çözmek adına iradelerini ortaya koymaları gerektiğini ifade etti.
 
ÇİÇEK VERİLDİ
Toplantıda herkese söz hakkı verilerek oluşumun gerekliliği üzerine fikir birliğine varıldı. Bir sonraki toplantının 22 Aralık Cumartesi günü saat 18.00`de gençlik derneği lokalinde yapılmasına karar verildikten sonra ise Antalya`da Uluslararası Yakın Savunma Sporu dalında madalya alan gençlere çiçek takdim edildi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ