KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
'Hükümet olmuş Maho Ağa'
 'Hükümet olmuş Maho Ağa'
Güncel
20 Aralık 2012 Perşembe 22:37
  • 1850
  • 9

'Hükümet olmuş Maho Ağa'

CHP Kocaeli Milletvekili Güneş, hükümeti ‘Kibar Feyzo’ filmindeki ‘Maho Ağa’ya benzetti
CHP Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş, hükümeti Kibar Feyzo filmindeki Maho Ağa`ya benzetirken Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu için de, “Halüsinasyonist. O kendisini Ortadoğu`da önemli bir aktör zannediyor” dedi.
 
SİZİN GASPLARINIZI BURAYA DÖKTÜM 
Meclis Genel Kurulu`nda, 2013 Yılı Bütçesi`nin tümü üzerinde konuşan CHP CHP Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş de, ekonominin bir arabaya benzediğini belirterek, “Ekonomide amaç nettir, kaza yapmayacaksınız. Araba da arıza yapmayacak. Bu arabayı değiştireceksiniz, daha hızlı giden, arıza yapmayan bir arabaya ihtiyacınız var. Yeni bir modele ihtiyacınız var” dedi. Bir zamanlar Kibar Feyzo diye bir film olduğuna dikkat çeken Güneş, “Gariban Kibar Feyzo vardı. Bir de Maho Ağa vardı. Köylünün hakkını gasp ediyordu. Sizin gasplarınızı buraya döktüm. Burada kırmızı renkte gördüğünüz… Hükümet olmuş Maho Ağa” diyerek bazı tablolar gösterdi.
 
MAHO`NUN BİLOSU OLMAYIN, DİNLEYİN” 
“Dışişleri Bakanı halüsinasyonist” diyen Güneş, “O kendisini Ortadoğu`da önemli bir aktör zannediyor” diye konuştu. Hükümetin halkı hipnotize etmeye çalıştığını iddia eden Güneş, “Tıpkı Maho Ağa gibi” derken AKP sıralarından gelen seslere de, “Maho`nun Bilosu olmayın, dinleyin” diyerek karşılık verdi. Güneş, konuşmasında sık sık fotoğraflar ve tablolar da gösterdi.Bu arada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Grup Başkanvekili Mehmet Şandır`ın konuşmasına başladıktan sonra, CHP milletvekillerinin konuşmasından önce Genel Kurul Salonu`na girdi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ