KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Kadri Veziroğlu ölümden döndü
 Kadri Veziroğlu ölümden döndü
Güncel
07 Aralık 2012 Cuma 13:34
  • 8039
  • 5

Kadri Veziroğlu ölümden döndü

Eski İzmit Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Kadri Veziroğlu, geçirdiği trafik kazasında ölümden döndü. Kaburgaları kırılan Veziroğlu, ameliyat oldu
İstanbul Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül`ün proje danışması olarak görev yapan eski İzmit Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Kadri Veziroğlu, geçirdiği trafik kazası sonucunda ölümden döndü. Veziroğlu, Afyon`a gitmek üzere seyir halinde olan ve özel şoförünün kullandığı otomobille sabaha karşı Dinar yakınlarında şarampole yuvarlandı. Meydana gelen kazada ölümden dönen Veziroğlu`nun kaburgaları kırılırken şoförü ise kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan Veziroğlu, ameliyat edildi.  
 
AMELİYAT OLDU 
Kazadan sonra İstanbul Florence Nightingale Hastanesi`nin yoğun bakım ünitesine kaldırılan Veziroğlu, hemen ameliyat edildi. Genel sağlık durumu iyi olan Veziroğlu, dünden itibaren doktorlar eşliğinde yürütülmeye başlandı. Yerel belediyecilik konularında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu`na danışmanlık yapan ve parti genel merkezinde odası bulunan Veziroğlu`nun bir süre daha hastanede kalacağı öğrenildi. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ