KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kartepe Kocaeli’nin parlayan yıldızı
 Kartepe Kocaeli’nin parlayan yıldızı
Güncel
03 Kasım 2012 Cumartesi 12:38
  • 784
  • 1

Kartepe Kocaeli’nin parlayan yıldızı

Uzunçiftlik ve Köseköy bölgelerinde bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulunan Şükrü Karabalık, Kartepe’nin Kocaeli’nin parlayan yıldızı olduğunu söyledi
İlçe genelinde esnaf ve halka yönelik ziyaretlerini sürdüren Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, önceki gün Uzunçiftlik`teydi. İlk olarak SS 87 No`lu Uzunçiftlik Kamyon ve TIR Kooperatifi`ni ziyaret eden Karabalık, üyelerle çay içip sohbet etti. Aydın Merttürk ve yönetiminin daveti sonrası gerçekleşen ziyarette üyeleri dinleyen başkan Karabalık, Kartepe`nin değer kazanan bir ilçe olduğuna dikkat çekti.
 
102 ÜLKEDE YAYINLANACAK
Sahip olduğu değerler nedeniyle Kartepe`nin, her kesiminin dikkatini çektiğini ifade eden Karabalık, ilçenin tanıtımı için çeşitli televizyon kurumlarının çekim yaptığını aktardı. Karabalık, “TRT Belgesel Kanalı`nda yayın yapan Çiğdem`in Rotası adlı program için yaptığımız Kartepe ile ilgili çekimler, 4 Kasım ile 20 Aralık tarihleri arasında 102 farklı ülkede 9 ayrı dilde ekranlara yansıyacak. İlçemizin tanıtımı bu tür programları çok önemsiyoruz” dedi.
 
HAREKETLİ BİR HAYAT
Ardından Köseköy 17 Ağustos ve Fatih mahallelerini ziyaret eden Şükrü Karabalık, 17 Ağustos Camii cemaatiyle biraraya geldi. Karabalık, “Geleceğimizi güvence altına almak, sizlerin daha iyi bir kentte yaşaması adına çalışıyoruz. Kartepe`de hareketli bir hayat için hizmet üretiyoruz. Bütün bu çalışmalar her geçen gün daha da değer kazanan bir Kartepe içindir” dedi. Karabalık, mahalle muhtarıyla dolaşıp, vatandaşlarla sohbet etti, hal hatır sordu.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ