KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Kazazede öğrenciler taburcu oldu
 Kazazede öğrenciler taburcu oldu
Güncel
19 Aralık 2012 Çarşamba 16:56
  • 1771
  • 0

Kazazede öğrenciler taburcu oldu

Gündoğdu'da bulunan Şehit Özcan Kan Anadolu Lisesi öğrencilerini taşıyan servisin takla atmasının ardından yaralanan 12 kişi taburcu oldu
İzmit Gündoğdu Umuttepe yolu üzerinde önceki gün, akşam üzeri meydana gelen ve bir servis aracı ile hususi otomobilin karıştığı trafik kazasında 12 kişi yaralandı. Alınan bilgi ve iddialara göre; Şehit Özcan Kan Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencilerini taşıyan Cemil Kılıç idaresindeki 41 P 5245 plakalı servis minibüsü, Umuttepe yolu üzerine Bahattin Özkul idaresindeki 41 DR 597 plakalı otomobille çarpıştı.
 
ŞOK OLDULAR
Çarpışmanın şiddetiyle servis minibüsü yol kenarında bulunan bariyerin üstüne çıkarak devrildi. Kazada minibüs içerisinde bulunan şoför Cemil Kılıç, öğretmenler Cihangir Apaydın, Aydan Ayaz ile öğrenciler Nilüfer Yener, Burcu Koçyiğit, Rabia Demirtaş, Ülfet Gülcebi, İrem Gülcebi, Nisa Aydın, Başak Aydın, Aslıhan Duran ile otomobil sürücüsü Bahattin Özkul yaralandı. Yaralılar Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile Derince Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. 
 
DURUMLARI İYİ
Hastanelerde tedavi altına alınan 8 öğrenci, 2 şoför ve 2 öğretmenin durumlarının iyi olduğu, yapılan tıbbi tetkiklerinin ardından aynı akşam taburcu edildikleri öğrenildi. Öte yandan kazada hafif bir şekilde yaralanan iki öğretmenin rapor aldığı ve bazı öğrencilerin sağlık durumlarının iyi olmasına rağmen kazadan psikolojik olarak etkilendikleri için okula gitmedikleri öğrenildi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ