KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Kimliksiz vatandaşlar ailelerini aranıyor
 Kimliksiz vatandaşlar ailelerini aranıyor
Güncel
04 Aralık 2012 Salı 11:35
  • 1054
  • 0

Kimliksiz vatandaşlar ailelerini aranıyor

Büyükşehir Barınma Merkezi’nde kalan ve akli dengesi yerinde olmayan iki vatandaş, ailelerinin kendilerini bulmasını bekliyor
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Barınma Merkezi`ne zabıta ekipleri tarafından getirilen ve akli dengesi yerinde olmayan iki vatandaşın ailesi aranıyor. Büyükşehir Zabıta ekipleri tarafından Derince`de bulunan ve kimliği yanında bulunmayan bir vatandaşla Gebze`de polis tarafından bulunan bir vatandaş barınma merkezine getirildi. Şahısları tanıyanların barınma merkezinin 324 90 60 numaralı telefonunu aramaları yeterli.
 
DERİNCE`DE BULUNDU
Büyükşehir Belediyesi`nin kimsesiz vatandaşlar için hizmete açtığı barınma merkezi yine bir vatandaşa kucak açtı. İhtiyaç sahibi insanları kalıcı yer bulunana kadar ev sıcaklığında barındıran merkez, Derince`de Büyükşehir Zabıtası tarafından bulunan vatandaşa da kapılarını açtı. Akli dengesi yerinde olmayan ve kendini ifade edemeyen şahsın ihtiyaçları giderilirken ailesiyle irtibata geçmek için girişimlerde bulunuldu. 
 
TANIYANLARA ÇAĞRI
30 yaşlarında olduğu tahmin edilen vatandaşın kimliği yanında olmadığı için ailesine ulaşılmasında güçlük çekiliyor. Yetkililer mağdur vatandaşı bilen ve tanıyanların Büyükşehir Belediyesi Barınma Merkezi`nin 324 90 60 ve Büyükşehir Çağrı Merkezi`nin 444 11 41 numaralı telefonunu aramalarının yeterli olacağını ifade etti. Öte yandan önceki günlerde yine barınma merkezine Gebze`den polis tarafından getirilen mağdur vatandaşın da ailesine ulaşılamıyor.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ