KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Körfez CHP’de kadınlar seçim startını verdi
 Körfez CHP’de kadınlar  seçim startını verdi
Güncel
30 Eylül 2010 Perşembe 18:07
  • 996
  • 2

Körfez CHP’de kadınlar seçim startını verdi

CHP Körfez İlçe Kadın Kolları referandum değerlendirmesi yaparak, eksiklerini tespit etti ve 2011 genel seçim çalışmalarının startını verdi
12 Eylül referandumunda Körfez`de ve ülke genelinde evet oyunun fazla çıkması muhalefeti ve hayırcı partileri daha çok çalışmaya itti. CHP Körfez İlçe Kadın Kolları, il kadın kolları başkanı Hamiyet Göksu`nun da katılımıyla bir toplantı düzenledi ve referandum sonuçlarını değerlendirdi. Toplantıda eksiklikler tespit edilip, genel seçimlere kadar bu eksiklerin giderilmesi için görüş alışverişinde bulunuldu. Böylece seçim çalışmaları için start da verilmiş oldu.
 
 
SIK SIK TOPLANACAĞIZ
İlçe kadın kolları başkanı Fatma Görgülü`nün başkanlık ettiği toplantıya konuk olan Hamiyet Göksu, yapılacak çalışmalar hakkında partili kadınlara bilgi aktardı. Genel seçimlere yönelik çalışmalara start veren ilçe kadın kollarının, seçimlere kadar sık sık toplanıp durum değerlendirmesi yapacağı bildirildi. Toplantıda, sık sık ev ziyareterinde bulunulması ve seçimlere kadar partinin projelerinin vatandaşlara anlatılması kararlaştırıldı.
 
 
KADINLAR ÇOK ÇALIŞTI
CHP Körfez İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Görgülü, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “12 Eylül referandumunda ‘hayır` oyu çıkması için kadınlarımız çok çalıştı. Bu performansımızı artırarak, genel seçimleri almayı hedefliyoruz. Referandumdaki eksiklerimizi tartışıp kendimizi ona göre şekillendiriyor ve çalışmalarımızı iyileştirip halkımıza sunuyoruz. Bu anlamda partili kadınlarımıza büyük görev düşüyor.”
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ