KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6973 TL
  • 6.2955 TL
  • 7.1033 TL
Kocaeli Zirve
Pehlivan’ı iftara davet ettiler
 Pehlivan’ı iftara davet ettiler
Güncel
23 Kasım 2012 Cuma 11:02
  • 967
  • 0

Pehlivan’ı iftara davet ettiler

KASİAD Körfez Temsilciliği ve Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı’nın Körfez Şubesi, Muharrem ayı nedeniyle birlikte düzenledikleri iftar programına başkan Pehlivan’ı davet etti
Kocaeli Aktif Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) Körfez Temsilciliği ile Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Körfez Şube tarafından Muharrem ayı nedeniyle organize edilen ‘Oruç Açma Programı`na Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan da davet edildi. Dernek başkanları, programın 26 Kasım Pazartesi günü saat 16.40`da KASİAD Körfez Temsilciliği`nin yemek salonunda gerçekleşeceğini belirtti.
 
ZİYARET ETTİLER
KASİAD`ın Körfez`deki başkanı Güngör Koç, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Körfez Şube Başkanı Selami Karanfil, Körfez Belediye Meclis Üyesi Metin Özkan ve dernek yöneticileriyle birlikte Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan`ı makamında ziyaret ederek iftara davet etti. 
 
KATKI SAĞLAYACAK
‘Oruç Açma Programı`nın 26 Kasım`da gerçekleşeceğini belirten dernek başkanları, bu tür etkinliklerin ortak duyguların güçlendirilmesine ve kardeşliğin derinleştirilmesine katkı sağlayacağını söyledi. Her şeyin sevgiden geçtiğini vurgulayan başkan Pehlivan da anlamlı bir organizasyona imza attıkları için dernek yöneticilerini kutlayarak programa katılacağını söyledi.
 
Twitter
Twitter

KENT REHBERİ