KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Pehlivan’ın makam odası boş kalmıyor
 Pehlivan’ın makam odası boş kalmıyor
Güncel
04 Aralık 2012 Salı 12:14
  • 912
  • 1

Pehlivan’ın makam odası boş kalmıyor

Yeni hizmet binasına taşınan Körfez Belediyesi’nde Yunus Pehlivan’ı STK’ların ziyaretleri sürüyor
Körfez Belediyesi, geçtiğimiz günlerde yaptırdığı yeni hizmet binasına taşınmıştı. Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan`a yeni belediye hizmet binasına taşınmalarından dolayı hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Başkan Pehlivan`ın konukları işçi sendikası ve Hacı Bektaş Vakfı üyeleri oldu. Ziyarette Yunus Pehlivan`ın yanı sıra Körfez Belediye Meclis Üyesi Metin Özkan`da hazır bulundu.
 
CEMEVİ TEŞEKKÜRÜ
Körfez Hacı Bektaş Anadolu Kültür Vakfı`nın yaptığı ziyarette ziyaret heyetinde Körfez Şubesi Başkanı Selami Karanfil, yönetim kurulu üyeleri Rıza Duvarcı, Durmuş Parlak, Durmuş Yıldırım, Şahin Akyüz, Hamza Özkan, Gülali Zengin ve Fevzi Çınar yer aldı. Selami Karanfil cemevinin inşaat çalışmalarıyla ilgili bilgi verirken, Pehlivan`a cemevinin yapımı için verdiği destekten dolayı teşekkür etti.
 
KÖRFEZ`E YAKIŞTI
Hacı Bektaş Vakfı üyelerinin ardından Belediye İş Sendikası 2 No`lu Şube Başkanı Osman Şar, işyeri temsilcileri ve bir gurup  işçi başkan Pehlivan`a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Körfez`e yakışır bir belediye binası yaptıran Pehlivan`a teşekkür eden Osman Şar, işçi haklarını gözeten, işçiler için çalışma şartlarının çıtasını sürekli yükselten bir başkanla çalışmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ