KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Pirelli, işçilerini ödüllendirdi
 Pirelli, işçilerini ödüllendirdi
Güncel
07 Aralık 2012 Cuma 12:59
  • 1186
  • 1

Pirelli, işçilerini ödüllendirdi

Pirelli Lastik Fabrikası işletmede çalışan 10, 20 ve 25 yıllık 125 personelini ödüllendirdi
İlimizin önemli sanayi kuruluşlarından olan ve ürettiği araç lastiklerini dünyaya pazarlayan Pirellli Fabrikası, işletmede 10, 20 ve 25 yılını dolduran 125 çalışanını saat, plaket ve altın rozetle ödüllendirdi. Pirelli'nin Kartepe`de bulunan fabrikasında gerçekleşen törene Pirelli Genel Müdürü Mete Ekin, fabrika direktörü Ayhan Güven, personel direktörü Muhittin Kızıler, AR-GE direktörü Bahadır Özer, personel müdürü Gence Saygun ve fabrika işçileri katıldı.
 
KAMYON LASTİĞİNDE 1. 
Törende konuşma yapan Pirelli Genel Müdürü Mete Ekin, ürettikleri lastiklerin yüzde 40`ını Türkiye`ye, yüzde 60`ını Avrupa`ya pazarladıklarını söyledi. Avrupa`daki daralmanın fabrikayı etkilediğini belirten Mete Ekin, “Avrupa`daki daralmanın sıkıntısını çektik. Üretimimizin yüzde 40`ını pazarladığımız Türkiye pazarıyla bu sıkıntıyı aştık. Türkiye`de kamyon lastiğinde 1. sıradayız. Her geçen gün hayat zorlaşıyor. Gelecek yıl 2012 yılından daha kolay olmayacak” dedi.
 
10,20 VE 25 YILLIKLARA 
Genel müdür Mete Ekin`in konuşmasının ardından plaket törenine geçildi. Mete Ekin, fabrika direktörü Ayhan Güven, personel direktörü Muhittin Kızıler, AR-GE direktörü Bahadır Özer, personel müdürü Gence Saygun, işçilerin adlarını okuyarak ödüllerini taktim etti. 20 ve 25 yıllık personellerin adlarının okunduğu sırada diğer personeller alkışlarla duydukları sevinci ortaya koydu. Tören kokteylle sona erdi. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ