KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Şahin’den Kocaeli’ye övgüler
 Şahin’den Kocaeli’ye övgüler
Güncel
23 Kasım 2012 Cuma 16:29
  • 2565
  • 15

Şahin’den Kocaeli’ye övgüler

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, dün katıldığı açılışta AKP İl Teşkilatı’nı öve öve bitiremedi
İzmit Belediyesi tarafından Cephanelik mevkiinde yapılan Kadın Sosyal Yaşam Merkezi`nin temel atma töreni, dün Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin`in katılımıyla gerçekleşti. Törene vali Ercan Topaca, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmaoğlu, KOÜ Rektörü Prof. Dr. Sezer Şener Komsuoğlu, AKP milletvekilleri Sibel Gönül, Mehmet Ali Okur, Zeki Aygün, AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel ve kadınlar katıldı.
 
KOCAELİ KAZANDIRIYOR
Bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı`nın okunmasıyla başlayan törende konuşan bakan Şahin, “Kadınlarımız, çocuklarımız ile yaşlılarımızın haklarını korumaya ve yaşam şartlarını yükseltmeye çalışıyoruz. Büyük önem taşıyan bu merkez Türkiye`nin en büyük merkezi olacak. Bu çalışmalarda Kocaeli İl Teşkilatı tek başına hareket etmiyor; ben değil, biz diyor ve yalnızca kazanmıyor, kazandırıyor” diyerek AKP İl Teşkilatı`nı övdü.
 
MAALİYET 7 MİLYAR
Kadın Sosyal Yaşam Merkezi`nden yılda yaklaşık 500 bin kadının yararlanması planlanıyor. Maliyeti 7 milyar 471 bin olan merkez, 4 bin 836 metrekare, bin 410 metrekare ve 225 metrekare olan 3 binadan oluşuyor. Binalarda mesleki kurs odalarının dışında spor salonları, soyunma odaları, kapalı havuz, cilt bakım odası gibi alanlar bulunacak. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ