KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Sercan’ı evlendirdik
 Sercan’ı evlendirdik
Güncel
13 Ekim 2012 Cumartesi 15:20
  • 1671
  • 1

Sercan’ı evlendirdik

Gazetemizin çalışanlarından Sercan Al, hayatını Ülkü Karabıyık ile birleştirdi, çok sayıda davetli de bu mutlu ana eşlik etti
Gazetemizin başarılı polis muhabirlerinden Sercan Al, Ülkü Karabayık ile dünya evine girdi. Genç çiftin nikahı Kocaeli Sanayi Odası`nın sosyal tesisleri Clup Bithynia`da kıyıldı, ardından davetlilere kokteyl verildi. Sercan-Ülkü Al çiftini bu mutlu günlerinde akrabaları, yakınları, dostları ve çalışma arkadaşları da yalnız bırakmadı.
 
BAŞKAN KIYDI
Serbest meslek sahibi Ercan Al ve hemşire Aysel Al`ın yakışıklı oğulları Sercan Al ile ev hanımı Canan Karabıyık ve merhum Ahmet Selçuk Karabıyık çiftinin güzel kızları Ülkü Karabıyık`ın nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıydı. Çiftin nikah şahitliğini ise Cansu Fidan ve Mustafa Sönmez yaptı.
 
TAKI KUYRUĞU
Nikahın ardından müzik eşliğinde ilk danslarını yapan Sercan ile Ülkü`nün mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Dans sonrasında başlayan takı merasiminde uzun kuyruklar oluştu. Bundan sonra İzmit Hacı Hızır Mahallesi`ndeki mutlu yuvalarında yaşayacak olan çift, nikaha katılan davetlilerle yakından ilgilenmeyi de ihmal etmedi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ