KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Şeval Sam büyüledi
 Şeval Sam büyüledi
Güncel
19 Aralık 2012 Çarşamba 14:33
  • 2314
  • 5

Şeval Sam büyüledi

Nuh Şirketler Grubu’nun geleneksel kıdem teşvik töreninde sahne alan sanatçı Şevval Sam güzelliği, zarafeti ve sesiyle büyüledi
Nuh Şirketler Grubu`nun her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘Kıdem Teşvik Töreni ve Yemeği` İstanbul-Kartal Titanic Otel`de gerçekleşti. Nuh Grubu çalışanlarının eşleriyle birlikte geldiği geceye 750 kişi katıldı. Coşkunun ve eğlencenin hakim olduğu buluşmada şirkete uzun yıllar emek veren 149 personele kıdemleri nedeniyle teşekkür plaketi ve kol saati takdim edildi. Bir nevi 2012'yi uğurlayan Nuh Şirketler Grubu çalışanları, sanatçı Şevval Sam`ın muhteşem şarkılarıyla eğlencenin tadına vardı.
 
EKSİKSİZ KATILDILAR
Düzenlenen geceye; Nuh Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Atalay Şahinoğlu, yönetim kurulu üyelerinden; Özer Yurtbilir, Mehmet Eskiyapan, Nuh Eskiyapan, Osman Özkan, Ahmet İlhan Göbülük, Nuh Çimento Fabrika Direktörü Mehmet Hayrettin Şener, Nuh Enerji Genel Müdürü Mehmet Çetinkaya, Nuh Beton Genel Müdürü Ayhan Güleryüz, Nuh Yapı Genel Müdürü Halim Tekkeşin katıldı.
 
KIDEMLİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
Ayrıca şirkete bağlı fabrikalarda örgütlü olan Türkiye Çimse-İş Sendikası Genel Teşkilatlanma Sekreteri Cengiz Gözüküçük, Hereke şube başkanı İlhami Yıldırım ve tüm grup şirketlerinde çalışan personel ile eşleri de bu anlamlı gecede hazır bulundu. Nuh Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Atalay Şahinoğlu`nun gecenin anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından 45, 40, 35, 30, 25, 20, 15, 10 ile 5 yılını dolduran personele hediyeleri verildi. Tören Şevval Sam`ın kadife sesiyle söylediği şarkılar eşliğinde son buldu.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ