KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Sosyal yardımlaşma vakfı zenginlere yardım ediyor
 Sosyal yardımlaşma vakfı zenginlere yardım ediyor
Güncel
19 Aralık 2012 Çarşamba 14:36
  • 1126
  • 0

Sosyal yardımlaşma vakfı zenginlere yardım ediyor

Başiskele Ordular Derneği Başkanı Ekrem Camgöz, ilçedeki sosyal yardımlaşam vakfının fakirlere değil zenginlere yardım ettiğini ileri sürdü
Başiskele Ordular Derneği, geçtiğimiz pazar günü mevcut başkan Ekrem Camgöz`ün adaylığında 2`inci genel kurulunu gerçekleştirdi. Dernek yönetimi genel kurulun ardından ilk toplantısını geçtiğimiz günlerde yaparak, yaşadıkları sıkıntıları masaya yatırdı. Toplantıya; Başiskele Belediye Meclisi üyesi Osman Çağman, Halil Özçelik ve Hüseyin Çağman da katıldı. Toplantıda konuşan dernek başkanı Ekrem Camgöz, ilçe kaymakamlığına bağlı sosyal yardımlaşma vakfının üzerine düşen görevi yapmadığını ileri sürdü.
 
EVİ ARABASI OLANLARA
Camgöz, “Sosyal yardımlaşma aslında zengin yardımlaşma kurumu. Nedeni ise; altında arabası, 2 kat 3 kat evi olanlara yardım yapılması. Durumu iyi olmayan çok sayıda arkadaşımız ve komşumuz var. Bu kişilere kömür verilmesi için görüştüğümüz yetkililer bize ‘Kömür bitti. Biz kim fakir kim zengin bilemeyiz` deyip bizleri geri çeviriyor. Yardım için geldikleri evlerde koltuk ve televizyon var diye kömürleri geri götürüyorlar ama bir yandan da doğalgazlı evlere yardım yapıyorlar. Bu nasıl iş? Belediye başkanımız Hüseyin Ayaz, bizlere yardım ediyor ama konuyla ilgili yetklilileri göreve davet ediyoruz” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ