KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
TEMA gönüllüleri giderek artıyor
 TEMA gönüllüleri giderek artıyor
Güncel
15 Aralık 2012 Cumartesi 11:27
  • 969
  • 0

TEMA gönüllüleri giderek artıyor

Körfez TEMA Basın Sorumlusu Cengiz Gülmez, TEMA gönüllülerini artırma çalışmalarını okullara, iş yerlerine ve evlere yaptığı ziyaretlerle sürdürüyor
TEMA Vakfı Körfez Şube Basın Sorumlusu Cengiz Gülmez`in TEMA gönüllülerini artırmak amacıyla okullara, iş yerlerine ve evlere yönelik yaptığı çalışmalar sonucunda TEMA`cıların sayısı her geçen gün artıyor. Bu kapsamda basın sorumlusu Cengiz Gülmez ve beraberindekiler Tüpraş 50. Yıl Lisesi`nde Genç TEMA takımının temellerini atarken Körfez İlçe Emniyet Müdürü Coşkun Opak`ı da makamında ziyaret ederek çalışmalarını anlattı.
 
GENÇ TEMA TAKIMI
Tüpraş 50. Yıl Lisesi ziyaretine; İgsaş Ortaokulu Yavru TEMA Danışman Öğretmeni, Körfez ilçe gönüllü sorumlu yardımcısı İsmail Lüleci ve TEMA gönüllüsü Esra Karagöz katıldı. Lise müdürü Ali Paşa Naipoğlu, engin ilgi ve bilgisi ışığında gençlerle projeler gerçekleştirme kararlılığı göstererek Körfez TEMA gönüllülerine büyük heyecan katarken basın sorumlusu Gülmez ise, “Biyoloji öğretmeni Gülşem Erden danışmanlığında kurulacak olan Genç TEMA'yı şimdiden tebrik ediyor, hayırlı çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi. 
 
ÇALIŞMA SÖZÜ ALDILAR
TEMA Vakfı'nın 20. kuruluş yıl dönümü kutlamaları kapsamında Körfez`de suç ve suçluya karşı yaptığı başarılı çalışmalarıyla tanınan Körfez İlçe Emniyet Müdürü Coşkun Opak da makamında ziyaret edildi. Opak`tan ortak çalışmalarda bulunma sözü alan TEMA Vakfı şube sorumluları, emniyet müdürüne bir teşekkür belgesi de takdim etti. Bu ziyaretten çok memnun kalan emniyet müdürü Opak şunları kaydetti:
 
ORTAK ÇALIŞMALAR
“Görevimiz gereği insanların güvenliğini sağlamanın yanında sosyal sorumluluklarımız olarak sivil toplum kuruluşlarıyla ortak çalışmalara büyük önem veriyoruz. İlçemizde insanlara ve diğer kurumlara örnek olma adına TEMA`yla da ortak projelerde yer almak istiyoruz. Plastik kapak toplama kampanyasında ve en yakın zamanda da erozyonla mücadele çalışmaları çerçevesinde yapılan meşe palamudu ekimi ve ağaçlandırma etkinliğinde öğrencilerimizle atmak istiyoruz.”
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ