KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Tırmanışı sürdüreceğiz
 Tırmanışı sürdüreceğiz
Güncel
25 Eylül 2010 Cumartesi 17:19
  • 1507
  • 0

Tırmanışı sürdüreceğiz

Fürsan İlköğretim Okulu öğrencilerini ağırlayan Karabalık, “Eğitimde tırmanışımızı sürdüreceğiz” dedi
İlköğretim Haftası kutlamaları çerçevesinde Fürsan İlköğretim Okulu`ndan bir grup öğrenci müdürleri ve öğretmenleriyle birlikte Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık`ı ziyaret etti. Okul müdürü Abdurrahman Alkan nezaretinde ziyareti gerçekleştiren öğrenciler başkan Karabalık`a bir buket çiçek takdim etti. İlçe protokolüne ziyarette bulunan Kartepeli öğrenciler, başkandan eğitimle ilgili mesajlar da aldı.
 
 
TIRMANMA TRENDİ
Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Kartepe'nin eğitim seviyesinin geçen yıldan itibaren tırmanmaya geçtiğini belirterek, “İl genelinde ilçeler arasında Kartepe'nin eğitim seviyesinin yükseltilmesi için herkes üzerine düşeni yapıyor. Kartepe'nin geçen yıl gösterdiği tırmanma trendinin bu yıl da devam edeceğine inanıyorum. Bunu da sizin gibi azimli eğitimcilerle birlikte yapabiliriz” şeklinde konuştu. 
 
 
İŞBİRLİĞİ ÖNEMLİ
Her zaman olduğu gibi çocuklara candan yaklaşım gösteren Başkan Karabalık`ın kendilerini kabul etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren müdür Alkan ise, “Bugüne kadar eğitime ve eğitim kuruluşlarına yardım ve katkılarınız herkesçe biliniyor. Bu katkılarınız için bir kez daha teşekkür ederiz” dedi. Kurumlar arası işbirliğinin önemine de değinen Alkan, okulu çevreleyen dış duvarın yükseltilmesi yönünde çalışma yapılmasını da istedi.
 
 
BAŞKANDAN HEDİYE
Öğrencilerin bu anlamlı ziyareti karşısında mutlu olan Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, çocukları tek tek öperek onlara meyva suyu ikramında da bulundu. Başkan Karabalık aynı zamanda belediye bünyesinde çıkan Kartepe Çocuk Dergisi ve çeşitli hediyeler vererek çocukları sevindirdi. Başkan ardından, İlköğretim Haftası nedeniyle tüm eğitimciler ve öğrencilerin haftasını da kutladı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ