KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Türk Diyanet Vakıf-Sen Sakallıoğlu’nu uğurladı
 Türk Diyanet Vakıf-Sen Sakallıoğlu’nu uğurladı
Güncel
15 Aralık 2012 Cumartesi 10:53
  • 1133
  • 0

Türk Diyanet Vakıf-Sen Sakallıoğlu’nu uğurladı

Türk Diyanet Vakıf-Sen Şube Başkanı Numan Uysal ile yönetim kurulu üyeleri, Eskişehir’in Mihalıççık İlçesi’ne müftü olarak atanan Hayati Sakallıoğlu’na veda yemeği verdi
Türk Diyanet Vakıf-Sen, uzun yıllar İzmit vaizliği yaptıktan sonra Eskişehir`in Mihalıççık İlçesi`ne müftü olarak atanan Hayati Sakallıoğlu onuruna bir veda yemeği verdi. Yahya Kaptan yolu üzerinde bulunan Kocaeli Köfte`de düzenlenen yemeğe Türk Diyanet Vakıf Sen-Şube Başkanı Numan Uysal ile yönetimi ev sahipliği yaptı.
 
MÜFTÜLER KATILDI
Yahya Kaptan yolu üzerinde bulunan Kocaeli Köfte`de verilen yemeğe İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, İzmit İlçe Müftüsü Abdulkadir Kişvelioğlu, eski İl Müftüsü Hikmet Kutlu, Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şen, Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim görevlisi Ali Vasfi Kurt ve din görevlileri katıldı.
 
BAŞARILAR DİLEDİ
Birlikte yenilen yemeğin ardından gecenin açılış konuşmasını yapan İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, Hayati Sakallıoğlu`na başarı diledi. Sönmezoğlu, “Kendisinin erken yaşta böyle bir göreve atanmasından büyük mutluluk duyuyorum” dedi. İzmit İlçe Müftüsü Abdülkadir Keşvelioğlu ise, “Hem hüzünlüyüm hem de mutlu. Sakallıoğlu`nun daha güzel hizmet yapacak olması nedeniyle bu göreve atanmasından dolayı çok sevindim” dedi.
 
MESAJ VERDİ
Eski İl Müftüsü Hikmet Kutlu, “Hayati arkadaşımızın görevinde yükselmiş olması bizi de aile mensubu olarak çok memnun etti. Meslektaşımızın büyük işler yapacağını biliyorum. Çünkü verilen tüm görevleri hakkıyla yerine getirecektir” ifadesini kullandı. Kutlu, “Her başarılı erkeğin arkasında olması gerekenin bir an önce eve getirilmesini istiyorum” diyerek Sakallıoğlu`na şaka yollu mesaj vermeyi de ihmal etmedi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ