KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Türk Sağlık-Sen’den tebrik ziyareti
 Türk Sağlık-Sen’den tebrik ziyareti
Güncel
15 Aralık 2012 Cumartesi 14:36
  • 802
  • 0

Türk Sağlık-Sen’den tebrik ziyareti

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Karamürsel Devlet Hastanesi’nin işletmecisini, başhekimini ve müdürlerini ziyaret ederek, görevlerinde başarılar diledi
Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, sendika baş temsilcisi Osman Baran, temsilci Burhan Danacı, Raziye Yalım Kaymaz, genel kurul delegesi Erkan Türkmen Karamürsel Devlet Hastanesi`ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Sendikacılar, hastane işletmecisi başhekim Opr. Dr. Metin Balatlı`yı, sağlık bakım hizmetleri müdürü Hediye Yurttaş ile idari ve mali hizmetler müdürü Erkan Baysal`ı makamında ziyaret etti. Şube başkanı Çeker ve heyetinin hayırlı olsun ziyaretinden idareciler memnun kaldı. 
 
RAHATLAMA OLMUŞ
Ziyaret sonrası açıklamada bulunan şube başkanı Ömer Çeker, Sağlık Bakanlığı`nın yeniden yapılanması çerçevesinde göreve başlayan isimlere başarılar diledi. Çeker, “Geçmişte kurum amirlerinin usulsüz uygulamaları hizmet üretimine olumsuz olarak yansımaktaydı. Gördüğümüz kadarıyla sayın Balatlı ve ekibi kurumda rahatlama sağlamış. Personel daha huzurlu ve mutlu. Bu durumun hizmet üretimine olumlu yansıyacağına inanıyorum. Görevlerine yeni başlamış olan idarecilerimizin kanun, yönetmenlik ve genelgeler çerçevesinde yapacakları her türlü yeniliği destekleriz” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ