KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Üniversiteliler Show TV stüdyolarını gezdi
 Üniversiteliler Show TV stüdyolarını gezdi
Güncel
19 Aralık 2012 Çarşamba 10:33
  • 1139
  • 0

Üniversiteliler Show TV stüdyolarını gezdi

KOÜ Kandıra MYO Halkla İlişkiler Bölümü öğrencileri, proje dersi kapsamında Show TV’nin İstanbul Ayazağa’da bulunan merkezine bir inceleme gezisinde bulundu
Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Kandıra Meslek Yüksek Okulu (MYO) Halka İlişkiler Bölümü`nde okuyan bir grup öğrenci, Show TV`nin İstanbul Ayazağa`daki merkezine bir inceleme gezisinde bulundu. Öğr. Gör. Ayşe Kanbak`ın proje dersi kapsamında gerçekleştirilen ziyarete; Nuray Durmuş, Öznur Carlak, Ezgi Akyol, Özmert Latifoğlu, Mehmet Sudan, Ayşenur Özdemir ve İlker Oruç adındaki öğrencilerin yanı sıra öğretim görevlileri ile medya ortamını yakından görmek isteyen diğer öğrenciler de katıldı. 
 
DENEYİM YAŞADILAR
Teknik müdürlük ve halkla ilişkiler departmanındaki rehberlerin eşliğinde gerçekleştirilen inceleme; televizyonun kardeş kanalları SKY Türk ve kurumun radyo kanalıyla devam etti. Show TV`nin en çok izlenilen ‘Saba Tümer ile Bugün` adlı programın da canlı yayın çekimlerini izleyen öğrenciler, çeşitli stüdyolarda birbirinden farklı deneyimler yaşadı. Yaklaşık 2 saat süren ziyarette öğrenciler, bir televizyon kanalının çalışma koşulunu yerinde görme fırsatı yakaladı.
 
ÖĞRENCİLER İÇİN ÖNEMLİ
Kandıra MYO Müdürü Doç. Dr. Nevim Genç, öğrencilerin bilgi ve görgülerini artırmak açısından bu tür inceleme ziyaretlerinin çok faydalı olduğunu belirterek, özellikle halkla ilişkiler programında eğitim gören öğrencilerin medyayı yakından takip etmesinin gerekliliğine dikkat çekti. Genç, üniversitelilerin edindikleri bilgileri arkadaşlarıyla paylaşmasının da kendilerini sevindirdiğini sözlerine ekledi. 
 
Twitter
Twitter

KENT REHBERİ