KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Wellborn bugün resmen açılıyor
 Wellborn bugün resmen açılıyor
Güncel
30 Aralık 2012 Pazar 14:34
  • 3164
  • 5

Wellborn bugün resmen açılıyor

İlimizde bulunan Emex ve Ramada’dan sonra 5 yıldızlı üçüncü otel olan Wellborn Luxur Hotel, bugün resmen hizmete açılacak
İş adamı Haluk Ulusoy, kardeşi Çınar Ulusoy ve babası Hayrettin Ulusoy`un sahibi olduğu Başiskele`de yapılan Wellborn Luxury Hoteli, bu gece düzenlenecek yılbaşı gala gecesiyle resmen açılacak. Emex ve Ramada Otelleri`nin ardından üçüncü 5 yıldızlı otel olan Wellborn, lüks ve konforun cazibesini uluslararası standartlarda sunmak üzere tasarlandı. 
 
142 ODASI BULUNUYOR   
22 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Wellborn Luxury Hotel, kral ve balayı dairesiyle birlikte toplam 142 odaya sahip. İlimizde tamamlanıp hizmete açılan üçünçü 5 yıldızlı hotel ünvanına sahip olan Wellborn`de 500 kişilik toplantı ve balo salonu, 100 kişilik 7 adet A plus salonu ve 400 kişilik 2 adet restoran bulunuyor.  
 
BUGÜN AÇILACAK…
Görkemli görüntüsüyle dikkat çeken Wellborn Luxury Hotel, bugece düzenlenecek yılbaşı gala eğlencesiyle resmen açılacak. Müşteri kabülüne başlayan otelin sahibi Haluk Ulusoy, konfor ve hizmet anlamında sınırsız bir sunum gerçekleştireceklerini belirterek, Kocaeli`nin turizm şehri olarak anılmasının yanı sıra kente, gerek sosyal ve gerekse ekonomik anlamda önemli bir eser kazandırdıklarını söyledi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ