KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Yüzükleri Karabalık taktı
 Yüzükleri Karabalık taktı
Güncel
09 Kasım 2012 Cuma 10:10
  • 867
  • 0

Yüzükleri Karabalık taktı

Kartepe Serender Park’ın işletmecisi Osman Karabalık oğlunu nişanladı. Evlilik yolunda ilk adımı atan Haydar Karabalık ile Selda Özdemir’in nişan yüzüklerini ise başkan Karabalık, “Allah tamamına erdirsin” dilekleriyle taktı
Kartepe Selçuklu Mahallesi`nde oturan ve Serender Park`ın işletmeciliğini yapan Osman Karabalık ile ev hanımı Naime Karabalık çiftinin Yıldız Entegre Fabrikası`nda çalışan yakışıklı oğulları Haydar Karabalık, Kartepe Nusretiye Köyü sakinlerinden Derbent`te faaliyet gösteren Özgüven Market`in ortağı Orhan Özdemir`in yine kendi marketlerinde çalışan zarif kızları Selda Özdemir`le evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlandı.
 
GELECEK YAZ DÜĞÜN
Kartepe Baysallar Kültür Merkezi`nde gerçekleşen nişan töreninde gençlerin yüzüklerini, “Allah tamamına erdirsin”  dileği eşliğinde Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık taktı. Her iki aileyi de tebrik eden belediye başkanı Karabalık ve eşi Nurten Karabalık, gençlere takısını takarak evlilik için ellerini çabuk tutmalarını istedi. Gençler de gelecek yaz yapacakları düğünleri için başkan ve eşinden törene katılma sözü aldı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ