KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Kim gidecek kim kalacak
Kim gidecek kim kalacak
Kocaelispor
06 Nisan 2010 Salı 17:01
  • 2777
  • 6

Kim gidecek kim kalacak

Bank Asya 1. Ligi’nin tamamlanmasına 5 hafta, Kocaelispor olağanüstü kongresine 20 gün kaldı. Spor kamuoyunda kim gidecek, kim kalacak sorusunun cevabı aranmaya başlandı

Yönetim harekete geçti
Kocaelispor`da kimin gideceği, kimin kalacağının sır perdesini aralıyoruz. Emrah Kol ve Ali Çamdalı, 2. Lig`de forma giymek istemiyor ve ayrılmak istediklerini yönetime bildirdi. Yeşil siyahlı yönetim 27 NHisan`da gerçekleştirilecek olan kongrenin ardından radikal kararlar alarak gitmek isteyenlerle masaya oturup yollarını ayıracak. Fayda sağlanamayacak isimlerle de el sıkışılaşacak.


Gidecekler belili oluyor

Kocaelispor, Bank Asya 1. Ligi`nde misafir olarak son maçlarını oynuyor. Yeşil siyahlı ekibin kadrosu da şekilleniyor. Kocaelispor`dan ayrılmak isteyen futbolcular bir bir ortaya çıkarken, ayrılmasına kesin gözüyle bakılan ilk iki isim netlik kazandı. Emrah Kol ve Ali Çamdalı 2. Lig`de forma giymek istemediklerini haftalar önce açıklamıştı. Bu ikilinin ayrılmak için gün saydığı iddia ediliyor.


Sherif ve David yolcu

Kocaelispor ile yollarını ayıracak isimlerin diğer sıralarında Sheriff Suma ve David yer alıyor. Siyahi futbolcular statü gereği 2. lig`de forma giyemiyor. Levent Kartop ve Uğur Yasan`ın da ayrılacak futbolcular arasında isimleri geçiyor. Önümüzdeki sezon genç ağırlıklı bir kadro ile yoluna devam edecek Kocaelispor`da kimlerin gönderileceği, kimlerin takımda kalacağı 27 Nisan`da yapılacak kongrenin ardından netleşecek.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ