KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5959 TL
  • 6.2126 TL
  • 6.7892 TL
Kocaeli Zirve
Dolphin’de nisan ayı ‘Çocuk ayı’ oldu
Dolphin’de nisan ayı ‘Çocuk ayı’ oldu
Güncel
16 Nisan 2010 Cuma 14:53
  • 1074
  • 0

Dolphin’de nisan ayı ‘Çocuk ayı’ oldu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniye Dolphin Alışveriş Merkezi nisan ayını ‘Çocuk ayı’ ilan ederek, çocuklara bir dizi etkinlik programı hazırladı

Dolphin Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde bir dizi program hazırladı. Bu kapsamda nisan ayını, ‘Çocuk ayı` ilan eden Dolphin AVM, etkinlikler kapsamında; 25 Nisan günü Ağustos Böceği ve Karınca adlı tiyatro oyununu minik izleyicilerle buluşturacak. Saat 16.30`da Kocaeli Bölge Tiyatrosu oyuncuları tarafından sahnelenecek çocuk oyununun ilki 10 Nisan günü gösterilmişti.

HER ŞEY ÇOCUKLAR İÇİN
Etkinlik çerçevesinde ayrıca, Dolphin ve Mert Kırtasiye ortaklaşa ‘Çocuklara Dolphin`de Bir Gün Değil Her Gün Bayram` etkinliği düzenleyecek. Her cuma, cumartesi ve pazar günleri 14.00–21.00 saatleri arasında hediyeli satranç yarışmaları, resim yarışmaları, boyama aktiviteleri, yap-boz yarışmaları, oyun hamurları yarışmaları, lego yarışmaları, okuma yarışması gibi etkinliklerin yanı sıra ateş üfleyen adam, tahta bacak, palyaço ve kostümlü maskotların aktiviteleriyle sınırsız eğlence devam ediyor.

SÜNGER BOB DOLPHIN`DE
Öte yandan sevilen çizgi film karakteri Sünger Bob da Kocaeli`deki çocuklara özel olarak nisan ayında Dolphin`de bulunuyor. Çocuklar için özel olarak hazırlanmış etkinlik alanında ve Dolphin koridorlarında çocuklarla tüm gün ilgilenen, birlikte eğlenen Sünger Bob, minik hayranlarını Dolphin`e bekliyor. Küçükten büyüğe herkesin sevgilisi, dünyanın en tembel kedisi Garfield`da 24 Nisan tarihinde tüm gün Dolphin`de, özel dansı ve  eğlenceli şovuyla çocuklarla birlikte olacak.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ