KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
2 bin kişiye aşure dagıttılar
2 bin kişiye aşure dagıttılar
Güncel
26 Kasım 2012 Pazartesi 13:48
  • 1047
  • 1

2 bin kişiye aşure dagıttılar

Gümüşhaneliler Derneği Gençlik Kolları, Muharrem ayı nedeniyle Gölcük’te 2 bin kişiye aşure dağıttı

Gölcük Gümüşhaneliler Derneği Gençlik Kolları, Muharrem ayı nedeniyle Gölcük Cumhuriyet Caddesi`nde aşure dagıtımı gerçekleştirdi. Aşure ikramında uzun kuyruklar oluşurken gençlik kolları başkanı Serkan Ece ve yönetimindeki arkadaşları, sırada bekleyen Gölcüklüler`le bizzat ilgilenerek vatandaşlara kendi elleriyle aşure dagıttı. Büyük küçük herkesin akın ettiği etkinlikte 2 bin adet aşure 25 dakikada bitti. 

 
AŞURE YEDİLER
Aşure programına; Gölcük Gümüşhaneliler Dernek Başkanı Serdar Giriftinoğlu, Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, AKP ilçe eski başkanı Mevlüt Demir, AKP İl Yöneticisi Orhan Barış, AKP ilçe başkan vekili Temel Erten, S.S. 41 No`lu İzmit-Gölcük Minibüsçüler Kooperatifi Başkan Yardımcısı Hüseyin Yakut, KBB İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı Tarihi Mekanlar ve Kent Estetiği Şube Müdürü Volkan Şenel katıldı.
 
İLGİ GÖSTERDİLER
Ayrıca Gölcük Egitim Dernek Başkanı Dilaver Sarışık, yönetimi, Gölcük Erzurumlular Dernek Başkanı Cumhur Acar, yönetimin, Gölcük Akşemseddin Gençlik ve Düşünce Dernek Başkanı Serdar Bayram, yönetimi, mali müşavir Arif Dandan ve Gözlemen Tepe Çay Bahçesi işletme sahibi Öner Kaya gibi isimler de davetliler arasında yer aldı.
 
ELİNİ ÖPTÜLER
Gümüşhaneli gençler adına bir konuşma yapan gençlik kolları başkanı Serkan Ece, Muharrem ayına denk gelen 24 Kasım Ögretmenler Gününü`yle ilgili olarak Mustafa Kemal Atatürk`ün söylemiş olduğu “Unutmayınız ki Cumhurbaşkanı bile sınıfta öğretmenden sonra gelir” sözüyle tüm ögretmenlerin Öğretmenler Günü`nü kutladı. Gümüşhaneli gençler, programlarına katılan Gölcük Gazi İlkokulu eski Okul Müdürü İbrahim Bayram`ın elini öpmeyi de ihmal etmedi.
 
TEŞEKKÜR ETTİ 
Başkan Serkan Ece, aşure programının komisyonunda görev alan genç arkadaşları; Muhammet Ali Eren, Emre Dalgıç ,Cabir Ece, Ömer Ekiz, Yahya Eren, Bayram Kuş, Murat Kuş, Ümit Kuş ,Yunus Emre Ece, Mansur Ece, İsmail Eren, İbrahim Ece ve Ensar Eren`e yapmış oldukları çalışmalarından dolayı ve dernek başkanı Serdar Giriftinoğlu ve yönetimindeki Aladdin Dalgıç ve Osman Kuş`a da etkinliklerinde, organizasyonlarında ve çalışmalarında kendilerini yalnız bırakmadıkları için canı gönülden teşekkür etti.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ