KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0600 TL
  • 6.7614 TL
  • 7.7239 TL
Kocaeli Zirve
2 dev firma personel alımına başladı
2 dev firma personel alımına başladı
Güncel
09 Mart 2019 Cumartesi 10:31
  • 7006
  • 0

2 dev firma personel alımına başladı

Kocaeli’de üretim yapan Pirelli ve Prometeon personel alımına başladı

Kocaeli’de üretim yapan lastik üretiminin iki büyük firması Pirelli ve Prometeon İzmit’te üretim yaptığı tesislerine geçici personel alımı için müraacat kabulüne başladı Pirelli ve Prometeon Lastik Fabrikaları üretim bölümünde gerçekleştirilecek geçici personel alımları için başvurular; Türkiye İş Kurumu – İŞKUR Kocaeli Şubesi ve www.tplgecici.com adresinden yapılabilecek.

İki şirketin ortak yaptığı açıklamaya göre; başvuru yapacak adaylarda aranacak özellikler ise şöyle; -İlk kez çalışacak adaylar için 19 yaşından gün almış, 29 yaşından gün almamış olmak. -Lise, endüstri meslek lisesi, teknik lise veya 2 yıllık meslek yüksek okul mezunu olmak. -Fabrika servis güzergahında ikamet ediyor olmak. Belirtilen şartlara uyan adaylar; başvurularını şahsi olarak Türkiye İş Kurumu – İŞKUR Kocaeli Şubesi ve www.tplgecici.com adresine yapabilecek.

Ayrıca, direkt İŞKUR’a başvuran adayların www.tplgecici.com adresinden de başvuru formlarını doldurmaları gerekiyor. Başvuru sonrası yapılacak test ve mülakatları başarılı şekilde geçerek, sağlık kontrollerini eksiksiz olarak tamamlayan adaylardan ihtiyaç kadarı sözleşmeli personel olarak istihdam edilecek.

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ