KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
2011’in en çok okunan haberleri
2011’in en çok okunan haberleri
Güncel
31 Aralık 2011 Cumartesi 15:49
  • 3640
  • 2

2011’in en çok okunan haberleri

İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bıraktık. 2011 yılında en çok nelerden etkilendik, en çok neleri takip ettik? İşte geçen koca bir yılın panaroması

Acısıyla tatlısıyla, hüznüyle sevinciyle, sarsıcı olaylarıyla, ‘Bu kadar da olmaz!` dediğimiz gelişmeleriyle, övündüğümüz projelerle 2011 yılını geride bıraktık. Kimimiz kent idarecilerinden şikayetçi olduk, kimilerimiz eleştiriye tahammül edemedik, kimilerimiz memnuniyetlerimizi ifade ettik.


DAMGASINI VURDU
Hepimiz kentimizde cereyan eden siyasi, adli, kültürel, eğitim, spor, sanat ve güncel gelişmeleri gazetemizden ve www. bizimkocaeli.com`dan takip ettik. 2011 yılında damgasını vuran kuşkusuz genel seçimlerdi. Evde, kahvehanede, okulda, sokakta, arkadaş ortamında hatta eğlence mekanında bile siyasi partileri konuştuk, adayları ve seçim neticesini tahmin ettik.


BAZILARI ÖZELDİ
Seçim yarışının yanı sıra yaşanmasını arzu etmediğimiz cinayetleri, tecavüzleri, hırsızlıkları, kazaları, şiddeti, kavgayı, tatsızlıkları da izledik. Hepimiz kendimizce yorumladık, kah tepki gösterdik, kah savunduk, kah yorumsuz kalmayı tercih ettik, sustuk. Lakin gelişmelerden bazılarına daha fazla hassasiyet gösterdik.


BİRLİKTE YAŞADIK
Bazı haberler ortak tepkiler doğurdu, bazıları ise kentimizde yaşayan herkesi derin kedere sevk etti. Hep birlikte eğlendik, acılarımızı tazeledik, işçilerle üzülüp, zamlara sinirlendik. Dayak yiyen öğrencileri sahiplendik, hadlerini aşmalarına kızdık. Belediye idaresinden memnun olmadık, yolumuz yapılınca bağrımıza bastık.


TELEFONA SARILDIK
Sorunlarımızı paylaşırken hep bir ortak aradık, birileri bizi dinlesin, sıkıntılarımızı çözsün istedik. İyi ve kötü anlarımızda telefonlara sarıldık, internetin başına geçtik ve Bizim Kocaeli`ye ulaştık. Gördüklerimizi ve yaşadıklarımızı herkesin bilmesini istedik, yetkilileri göreve davet ettik. Kimse bilmesin istedik haber yapan gazetecilere saldırdık.


SİZİN İÇİN ÇALIŞTIK
Hatalar yaptık, pişmanlıklar duyduk, özürler diledik, gönül aldık, affettik. Kentimize dair, insana dair ne varsa Bizim Kocaeli Ailesi olarak siz okurlarımıza en doğru ve hızlı şekilde haber olarak ulaştırdık. Geride bıraktığımız 2011 yılında sizler en çok siyasi haberlere ilgi duydunuz, en çok ‘Sirmen de, Erenkaya da listede yok` haberini okudunuz.


bizimkocaeli.com
2011 yılında bizimkocaeli.com`da en çok tıkladığınız 20 haber ve tıklanma oranları üzerinden kentimizde en çok yankı uyandıran haberleri derledik. En fazla CHP`nin milletvekili aday listesi okunurken 2. sıraya AKP`nin milletvekili aday listesi yerleşti. Ardından Sinan Sipahi`nin ölümüne üzüldük ve teröristin kaçırdığı Kartepe Deniz Otobüsü`yle uykusuz kaldık.

 
İşte 2011 yılının en çok okunan haberleri
 

Kocasını dostuna öldürttü!


 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ