KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
3 günlük su kesintisi mahalleliyi bıktırdı
3 günlük su kesintisi mahalleliyi bıktırdı
Güncel
Nabi Yazıcı
15 Haziran 2019 Cumartesi 09:36
  • 1962
  • 0

3 günlük su kesintisi mahalleliyi bıktırdı

Körfez’de Yarımca Mimar Sinan Mahallesi’nde 3 gündür patlak nedeniyle susuz uyanan vatandaşlar isyan ettiler. Patlak noktaları belli olmasına rağmen üniversite sınavının yapılacağı sabah bile susuz uyanan mahalle halkı isyan etti.

Mimar Sinan Mahallesi Denizciler ve Menderes Caddesi’nde 3 gündür patlak nedeniyle sular kesiliyor. Patlak noktaları belli olmasına rağmen kalıcı çalışmayla bir günde tamamlanması gereken onarımlar 3 güne yayıldı ve bu caddelerle çevresinde ki sokaklarda sular kesildi.

Bu bölgede oturan vatandaşlar su kesintileri ile güne başlayınca çağrı merkezlerine tepklerini dile getirdiler. Vatandaşlar, plansızca yapılan çalışmalar ve kentin merkezinde susuz kalmanın tepkisiyle isyan ettiler. 13 Haziran’da Denizciler Caddesinde, 14-15 Haziran’da da Menderes Caddesi’nde patlak nedeniyle onarım yapılmış ve sular geceden kesilmişti. Bugün de aynı olaylar yaşandı ve vatandaşlar güne susuz olarak uyandılar. Sabah işe gitmek için hazırlanması gereken vatandaşlarla sınava gidecek öğrenciler sıkıntılı anlar yaşadılar.

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ