KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
3 günlük su kesintisi mahalleliyi bıktırdı
3 günlük su kesintisi mahalleliyi bıktırdı
Güncel
Nabi Yazıcı
15 Haziran 2019 Cumartesi 09:36
  • 1541
  • 0

3 günlük su kesintisi mahalleliyi bıktırdı

Körfez’de Yarımca Mimar Sinan Mahallesi’nde 3 gündür patlak nedeniyle susuz uyanan vatandaşlar isyan ettiler. Patlak noktaları belli olmasına rağmen üniversite sınavının yapılacağı sabah bile susuz uyanan mahalle halkı isyan etti.

Mimar Sinan Mahallesi Denizciler ve Menderes Caddesi’nde 3 gündür patlak nedeniyle sular kesiliyor. Patlak noktaları belli olmasına rağmen kalıcı çalışmayla bir günde tamamlanması gereken onarımlar 3 güne yayıldı ve bu caddelerle çevresinde ki sokaklarda sular kesildi.

Bu bölgede oturan vatandaşlar su kesintileri ile güne başlayınca çağrı merkezlerine tepklerini dile getirdiler. Vatandaşlar, plansızca yapılan çalışmalar ve kentin merkezinde susuz kalmanın tepkisiyle isyan ettiler. 13 Haziran’da Denizciler Caddesinde, 14-15 Haziran’da da Menderes Caddesi’nde patlak nedeniyle onarım yapılmış ve sular geceden kesilmişti. Bugün de aynı olaylar yaşandı ve vatandaşlar güne susuz olarak uyandılar. Sabah işe gitmek için hazırlanması gereken vatandaşlarla sınava gidecek öğrenciler sıkıntılı anlar yaşadılar.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ