KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
40. yılında yeni bina
40. yılında yeni bina
Güncel
28 Aralık 2012 Cuma 16:45
  • 1452
  • 2

40. yılında yeni bina

Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası, 40. yılına yeni hizmet binasıyla birlikte girdi

1982 yılında kurulan ve bu yıl 40. yıllarına giren Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası, düzenlenen açılış töreni ile yeni oda binalarını açtı. Dumlupınar Mahallesi 47. Sokak Zafer Apartmanı No:3/1-2 adresinde gerçekleşen açılış törenine Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, vali Ercan Topaca, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve davetliler katıldı.

 
40. YILLARINDA 
Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman ev sahipliğinde gerçekleşen açılış töreni yağmurdan dolayı kısa sürdü. Açılış konuşmasını yapan Kocaman, katkılarından dolayı başta bakan Nihat Ergün olmak üzere siyasetçilere ve iş adamlarına teşekkür etti. Kocaman, 40. yıllarında yeni bir yerde, daha güzel hizmetlerle devam edeceklerini belirterek, yeni binanın herkese hayırlı olmasını diledi.
 
5 BİN KİŞİYE EĞİTİM
Bakan Nihat Ergün ise daha iyi işletmeler için girişimcilik eğitimlerini verdiklerini, bunun artık her yıl en az 5 bin kişiye verilmesini istediklerini kaydetti. Nihat Ergün, özellikle kadın girişimciler olmak üzere, başvuran birçok girişimciye KOSGEB dahilinde kolay ödemeli krediler verdiklerinin de müjdesini verdi.
 
BAKANA TEŞEKKÜR PLAKETİ
Konuşmaların ardından Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman, katkılarından dolayı bakan Nihat Ergün`e teşekkür plaketi verildi. Ardından binanın yapımında katkı sağlayan iş adamları teşekkür plaketlerini bakan Nihat Ergün`ün elinden aldı. Teşekkür sonrası davetliler, odaya geçerek basına kapalı görüşme yaptı.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ