KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Derince Belediyespor Curling Ligi’ne hazır
Derince Belediyespor Curling Ligi’ne hazır
Salon Sporları
13 Nisan 2010 Salı 14:16
  • 771
  • 0

Derince Belediyespor Curling Ligi’ne hazır

Türkiye Curling şampiyonasında İlimizi temsil eden Derince Belediyespor Curling takımı, bu ay start alacak olan lige hazırlanıyor. Son Türkiye şampiyonasında 3’üncülüğü elde eden Sarı Lacivertliler, yeni sezonda hedefini zirve olarak belirledi

HAZIRLIKLARA BAŞLANDI
Türkiye şampiyonası Curling ligi bu ayın son haftasına doğru başlayacak. Turnuvanın Erzurum ve Kocaelinde İllerinde yapılması planlanıyor. Türkiye Curling şampiyonasında İlimizden Derince Belediyespor Curling takımı da boy gösterecek olan Sarı Lacivertli sporcular bu büyük şampiyonaya hazırlıklarını sürdürüyor. Derince Belediyespor Curling takımı son yapılan Türkiye şampiyonasına ilk defa katıldığı halde 3`cülük elde edip büyük başarıya imza atmıştı. Bu yıl bu turnuvaya hem bayanlarda hem de erkeklerde liginde yine katılacak olan Sarı Lacivertliler, hedefini zirve olarak belirledi. 


20 TAKIM KATILACAK

Curling Türkiye şampiyonasına bu yıl Ülke çapından 20 takım boy gösterecek. Maçların Erzurum ve Kocaeli İllerinde yer alan buz pistlerinde yapılması planlanıyor. Derince Belediyespor Genel Koordinatörü Şeref Bayraktar, Curling ligine sıkı biçimde hazırlandıklarını söyledi. İlk yıl katıldıkları Türkiye şampiyonasında çok başarılı sonuçlar aldıklarını belirten Bayraktar, bu sezon daha da iyi dereceler almak istediklerini söyledi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ